آزمون: تمام گل هایم با ارزش هستند، نظری در خصوص قهرمانی پرسپولیس ندارم

به گزارش وبلاگ 2012، آقای گل لیگ روسیه گفت: هر گلی که زدم از نظر من با ارزش است و با هر گل مزد زحماتم را گرفتم.

آزمون: تمام گل هایم با ارزش هستند، نظری در خصوص قهرمانی پرسپولیس ندارم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ 2012، سردار آزمون پس از بازگشت به ایران درباره آقای گلی اش در لیگ برتر فوتبال روسیه گفت: ابتدا خدا را شکر می کنم. آقای گلی هم زحمات تمام بازیکنان، کادر فنی و تدارکات زنیت است که به من از لحاظ روحی و بازی کردن یاری کردند. از اینکه توانستم این عنوان را کسب کنم حس خوبی دارم و از خدا می خواهم سال آینده هم ابتدا از لحاظ فنی به تیم یاری کنم و سپس به فکر عنوان های فردی باشم.

وی درباره ارزشمندترین گلی که در رقابت های لیگ روسیه به ثمر نشاند شرح داد: هر گلی که زدم از نظر من با ارزش است و با هر گل مزد زحماتم را گرفتم. سختی های زیادی کشیده ام و هر گلی به ثمر برسانم برایم ارزش زیادی دارد.

مهاجم زنیت سن پترزبورگ درباره آینده اش در این تیم با توجه به پیشنهاداتی که دریافت نموده، گفت: هنوز هیچ چیزی درباره این موضوع نمی دانم و هر چه هم است باشگاه درباره اش تصمیم می گیرد.

آزمون درباره جایزه آقای گلی اش توضیح داد: در حال حاضر چیزی نگرفته ام و فکر می کنم پس از اینکه جایزه ام آماده گردد ابتدای فصل آینده آن را به من می دهند.

وی درباره اینکه آیا لیگ ایران را دنبال می نماید یا خیر، گفت: لیگ ایران را دنبال نکردم و نظر خاصی هم درباره قهرمانی پرسپولیس ندارم فقط می دانم این تیم قهرمان شده است.

آقای گل لیگ روسیه ادامه داد: تمرینات زنیت به شکل مستمر برگزار می شد و من نمی توانستم بازی ها را ببینم. البته پیگیر نتایج بودم، زیرا خودمان هر سه چهار روز یکبار بازی داشتیم.

آزمون درباره ارزیابی اش از آخرین شرایط تیم ملی، گفت: منتظر اعلام برنامه اردو ها و بازی ها هستیم. دلم خیلی برای تیم ملی تنگ شده است و امیدوارم بازی های این تیم هر چه سریع تر آغاز گردد تا با بهترین عملکرد به جام جهانی برویم.

وی درباره شرایطی که کرونا برای بازیکنان خارج از ایران ایجاد کرد، گفت: برای بازیکنان لژیونر دوری از خانواده خیلی سخت بود. سه ماه در قرنطینه بودم و نمی توانستم از خانه بیرون بیایم، اما هر چه بود گذشت. باید حرفه ای عمل می کردیم و چیزی که باشگاه زنیت هم از من می خواست انجام دادم.

مهاجم تیم فوتبال ایران درباره اینکه قبل از بازگشت به کشورمان در پست اینستاگرامی اش اعلام نموده از شرایط سفید به شرایط قرمز می آید، گفت: من خیلی استرس دارم البته دلیل این استرس این نیست که می خواهم خدایی نانموده کاری کنم یا جایی بروم که هموطنان خود را آلوده کنم. سعی می کنم از فردا بیشتر کنار خانواده ام باشم و مدام کنار آن ها لذت ببرم.

آزمون توضیح داد: از همه عزیزان به خصوص همشهری های خودم در استان گلستان که شرایطش قرمز است، درخواست می کنم اول زدن ماسک را فراموش نکنند و سپس ویروس کرونا را جدی بگیرند تا ان شاءالله همه چیز به حالت عادی بازگردد. خودم می خواهم 24 ساعت در خانه بمانم و کنار خانواده ام باشم جایی نروم و کاری هم نکنم.

وی درباره زمان بازگشت خود به روسیه شرح داد: 4 روز دیگر به این کشور برمی گردم. اولین برنامه ام این است که تمرینات خود را برای بازی سوپرجام که 6 آگوست (16 مرداد) برگزار می گردد انجام بدهم. ان شاءالله ملاقات سوپرکاپ را هم ببریم و یک جام دیگر هم بگیریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آزمون: تمام گل هایم با ارزش هستند، نظری در خصوص قهرمانی پرسپولیس ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون: تمام گل هایم با ارزش هستند، نظری در خصوص قهرمانی پرسپولیس ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید