شروع ثبت نام کارگاه های داستان نویسی در حوزه هنری همدان

مسئول روابط عمومی حوزه هنری استان همدان با اعلام این خبر به خبرنگار به گزارش وبلاگ 2012 در همدان، گفت: طبق روال سال های پیش، سال جاری نیز کارگاه های داستان نویسی برگزار می گردد. سال گذشته به دلیل شیوع کرونا ویروس این کارگاه ها به صورت مجازی برگزار گردید. سال جاری نیز به همین دلیل این کارگاه ها به صورت مجازی برگزار خواهند شد.

شروع ثبت نام کارگاه های داستان نویسی در حوزه هنری همدان

مسعود فلاح ادامه داد: کارگاه داستان کوتاه؛ اصول و مقدمات آن (1و2) توسط سیدمیثم موسویان تدریس خواهد شد. موسویان نویسنده کتاب هایی چون چهار پَر، کلاه پوستی ها، سفیدی پرکلاغ، اذان بی موقع، تفنگمو زمین نذار، ما هم هستیم و ... است. این نویسنده پرکار، نامزد یازدهمین جشنواره ادبی جلال آل احمد و برگزیده جشنواره رمان نویسی انقلاب اسلامی بوده است.

مسئول روابط عمومی حوزه هنری همدان همچنین با اعلام شروع ثبت نام کارگاه مجازی مبانی پیشرفته داستان کوتاه (1و2) با تدریس مرتضی فرجی گفت: این نویسنده نیز سابقه خوبی در جشنواره های ادبی کشور دارد و از آثارش می توان به مجموعه داستان های ماندن و خوابیدن در پیله های سفید و تاریخ شفاهی هما اشاره نمود.

فلاح اضافه کرد: کارگاه داستان کوتاه؛ اصول و مقدمات آن (1) و مبانی پیشرفته داستان کوتاه (1) در تابستان 1400 در 12 جلسه با هزینه ثبت نام 200 هزار تومان برگزار می گردد. کارگاه داستان کوتاه؛ اصول و مقدمات آن (2) و مبانی پیشرفته داستان کوتاه (2) در ماه های آبان، آذر و دی 1400 در 12 جلسه با هزینه ثبت نام 200 هزار تومان برگزار می گردد. علاقمندان جهت ثبت نام تا ابتدای خرداد 1400 مهلت دارند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "شروع ثبت نام کارگاه های داستان نویسی در حوزه هنری همدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام کارگاه های داستان نویسی در حوزه هنری همدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید