شروع پروژه های بهسازی و آسفالت راه های روستایی الیگودرز

به گزارش وبلاگ 2012، معاون فنی و راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان از شروع پروژه های بهسازی و آسفالت راه های روستایی الیگودرز در سال 1400 اطلاع داد.

شروع پروژه های بهسازی و آسفالت راه های روستایی الیگودرز

به گزارش وبلاگ 2012 لرستان: مصطفی ملکی اضافه کرد: بنا به برنامه ریزی های اجرا شده برای سال 1400، بهسازی و آسفالت راه های روستایی شهرستان الیگودرز با اعتباری بالغ بر 31 میلیارد تومان براساس شاخص های سازمانی و میزان برخورداری از راه مناسب روستایی پیشنهاد و عملیاتی شده است.

وی توضیح داد: در قالب این برنامه احداث ابنیه فنی محور بزنوید-امامزاده، احداث محور روستایی گلی چاس به طول 8 کیلومتر، محور سرتنگ برزه 8 کیلومتر، راه روستایی سران 7 کیلومتر، تکمیل زیرسازی محور بزنوید-امامزاده به طول 28 کیلومتر که در حال حاضر 40درصد پیشرفت فیزیکی دارد، در دستور کار است.

ملکی آسفالت محورهای روستایی کانه سرخ، خرسیون، کاظم آباد، کیزان دره و بزنوید-امام زاده به طول 18 کیلومتر را از دیگر پروژه های قابل اجرا در الیگودرز عنوان نمود.

وی گفت: در اواخر اردیبهشت ماه عملیات قیرپاشی محورهای خرسیون، ده صید، کاظم آباد و هوه به طول 6 کیلومتر انجام شد که در حال حاضر آسفالت کاظم آباد به بهره برداری رسیده و مابقی نیز در حال اجرا است.

معاون فنی و راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: علاوه بر این در حوزه فنی نیز 5 راهدارخانه چالشیر، شول آباد، فرسش، بزنوید و گله بادوش در سال 1399 تکمیل و به بهره برداری رسیده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "شروع پروژه های بهسازی و آسفالت راه های روستایی الیگودرز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع پروژه های بهسازی و آسفالت راه های روستایی الیگودرز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید