ارایه گزارش عملکرد هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم

به گزارش وبلاگ 2012، رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم در ششمین نشست مسوولان کمیته های همگانی سراسر کشور به میزبانی استان سمنان، گزارشی از عملکرد 9 ماهه این هیأت را ارایه کرد.

ارایه گزارش عملکرد هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم

به گزارش خبرگزاری وبلاگ 2012 به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، محمدسعید موسایی باغستانی در این جلسه که روز پنج شنبه یکم آبان ماه در اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار گردید، مجید حسین پور، رییس کارگروه همگانی فدراسیون گزارشی از فعالیت های این کارگروه ارایه داد و سپس اعضای شرکت کننده از سایر استان ها نیز به ارایه گزارش عملکرد خود پرداختند.

محمدسعید موسایی باغستانی، رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم با ارایه گزارشی از فعالیت های این هیأت تازه تاسیس، گفت: قشم ظرفیت برگزاری جشنواره ورزش های هیجانی را دارد.

به گفته موسایی، جزیره قشم با توجه به داشتن طولانی ترین غار نمکی جهان، در زمینه غارنوردی پتانسیل بالایی دارد و برنامه های هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم با موضوع توسعه این ورزش، طراحی شده است.

وی با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی مختلف در ایام فراگیری کروناویروس عنوان داشت: ما توانستیم با برگزاری دوره های آموزشی مختلف به صورت وبیناری، میزبان دوره نیچرفرندز 8 و 28 ساعته در این روزهای درگیری با بیماری باشیم و فعالیت خود را متوقف نکنیم.

*منطقه آزاد قشم آماده میزبانی دوره نهایی نیچرفرندز

در حاشیه این نشست، جلسه آنالیز و هماهنگی در خصوص آمادگی منطقه آزاد قشم برای میزبانی دوره نهایی نیچرفرندز نیز برگزار گردید.

رییس کارگروه همگانی فدراسیون ضمن تقدیر از فعالیت های هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم برای برگزاری و میزبانی دوره های مختلف گفت: دوره نهایی نیچرفرندز به مدت سه روز در جزیره قشم برگزار می گردد و امیدواریم این دوره هم مانند دوره های قبلی با مدیریت خوب هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم با موفقیت به سرانجام برسد.

موسایی نیز گزارشی از فرایند آماده سازی مراحل اجرای دوره و برنامه ریزی های انجام گرفته ارایه کرد.

وی در سرانجام با اشاره به حمایت های مسوولان منطقه آزاد قشم و قدرانی از این همراهی ها، اضافه نمود: درایت، همکاری و هماهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، مدیریت ورزش و جوانان، مدیریت ژئوپارک جهانی قشم و مدیریت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این سازمان، در موفقیت و توسعه فعالیت های ما به ویژه در حوزه غارنوردی، ورزش های هیجانی و آموزش بسیار تاثیرگذار بوده است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "ارایه گزارش عملکرد هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارایه گزارش عملکرد هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید