اطلاع تخلف های تاکسی های بیش از سه سرنشین به 137

به گزارش وبلاگ 2012، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت:شهروندان برای شکایت از رانندگان تاکسی که برای سوار کردن حداکثر سه مسافر را رعایت نمی کنند به 137 اطلاع دهند.

اطلاع تخلف های تاکسی های بیش از سه سرنشین به 137

به گزارش از ،هادی منوچهری مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان اظهار کرد: بر اساس پروتکل گام دوم مبارزه با ویروس کرونا مستند به راهنمای گام دوم مبارزه با این ویروس مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و الزامات فاصله گذاری اجتماعی و سلامت محیط کار در ناوگان تاکسیرانی، رانندگان موظف به سوار کردن حداکثر سه نفر مسافر هستند.

او از توزیع رایگان ماسک و دستکش بین رانندگان خطوط تاکسی شهری اصفهان خبر داد و شرح داد: در مرحله نخست توزیع رایگان ماسک و دستکش بین رانندگان تاکسی خطوط شهری اصفهان، بیش از دو هزار و 500 خودرو تاکسی در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: یکی دیگر از مصوبات جدید ستاد مقابله با شیوع کرونای استان در خصوص فعالیت تاکسی ها این است که ترجیحاً راننده و مسافر از ماسک استفاده کنند و نکات بهداشتی طبق پروتکل ابلاغ شده ناوگان تاکسی شهر اصفهان اجرا شود.

او ابراز امیدواری کرد: با کمک مؤثر رسانه ها در اطلاع رسانی این دستورالعمل و استقبال مناسب رانندگان و شهروندان از اجرای آن، پیاده سازی و فرهنگ سازی آن در راستای حفظ سلامت مردم تداوم یابد.

منوچهری شرح داد: شهروندان برای شکایت از رانندگان تاکسی که از طرح الزام فاصله گذاری اجتماعی و سلامت محیط کار در ناوگان تاکسیرانی برای سوار کردن حداکثر سه مسافر را رعایت نمی کنند، مراتب را با شماره 35688100، 137 یا فضای مجازی به نشانی Taxikhabar@ اطلاع دهند.

او از توزیع رایگان مایع ضدعفونی کردن تاکسی های شهر اصفهان با هزینه بالغ بر 800 میلیون ریال در بین رانندگان خبر داد و گفت: توزیع رایگان ماسک و دستکش و تحویل رایگان مایع و دستگاه ضد عفونی کردن تاکسی ها به رؤسای خطوط برای مقابله با شیوع ویروس کرونا اجرا شده است.

منبع:ایمنا

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اطلاع تخلف های تاکسی های بیش از سه سرنشین به 137" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاع تخلف های تاکسی های بیش از سه سرنشین به 137"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید