اعتراض رسمی پرسپولیس به AFC ، ضعف های عمده میزبان جام جهانی در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش وبلاگ 2012، باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای اعتراض خود را نسبت به میزبانی ضعیف قطر به کنفدراسیون فوتبال آسیا بیان کرد.

اعتراض رسمی پرسپولیس به AFC ، ضعف های عمده میزبان جام جهانی در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش وبلاگ 2012 و به نقل از ایسنا باشگاه پرسپولیس، نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا در نامه ای، اعتراض جدی خود به میزبانی ضعیف و ناهماهنگی های موجود در قطر را به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام نموده اند.

در این نامه، به مسائل تیم فوتبال پرسپولیس از روز اول ورود به قطر برای انجام تمرین و پیگیری برنامه ها در هتل، اشاره و اعتراض شده است.

به نظر می رسد دیگر نمایندگان ایران هم با این مسائل روبرو بوده اند و با توجه به صحبت های مطرح شده میان سرپرستان کاروان ها، محتمل است که نامه های مشابهی به این منظور ارسال گردد.

در نامه ارسالی از سوی باشگاه پرسپولیس برای نمونه به چند مورد از مسائل پیش آمده اشاره شده است.

  • تصاویر اسناد | کت وشلوار 17 میلیونی انصاری فرد از حساب باشگاه؛ چقدر تنها و مظلوم خرید می کردی!

از جمله این اتفاقات در روز اول ممانعت از انجام تمرین بود. افشین پیروانی با اعتراض جدی به نماینده کنفدراسیون، انجام تمرین را برنامه هماهنگ شده از قبل دانست و تاکید نمود پرسپولیس با اعتماد به برنامه ارسالی، روز قبل از سفر را استراحت نموده و بر انجام تمرین اصرار کرد که در نهایت با اصرار انجام شده، این جلسه تمرینی انجام شد. در حالی که برخی نمایندگان ایران به دلیل این ناهماهنگی برای تمرین روز اول با مشکل روبرو شدند.

اعتراض دیگر پرسپولیس به مناسب و کافی نبودن امکانات جانبی هتل مانند سالن بدنسازی و استخر و سونا برای سرویس دهی به 6 تیم فوتبال است که از قبل باید لحاظ می شد. ضمن آن که این موضوع قبل از سفر تیم، بعد از تحقیق میدانی، در نامه ای به کنفدراسیون اعلام شده بود. عدم برنامه ریزی و هماهنگی دقیق برای استفاده بهینه از امکانات موجود از دیگر موارد مشابه بود.

همچنین اشاره شد که پرسپولیس برای اجرای برنامه ارسالی خود از جمله استفاده از سالن بدنسازی دچار مشکل شده است. در این ارتباط افشین پیروانی با اصرار و پیگیری زیاد پیروز شد که سالن را برای سرخپوشان در اختیار بگیرد که البته از نظر اندازه هم مسائلی دارد. سرویس دهی هتل مثل نظافت اتاق ها و موارد دیگری مثل سرو ناهار که با تاخیر انجام شده و گاهی غذاها سرد بوده است از دیگر موارد مورد اشاره در این نامه بوده است.

  • دروغ عظیم پرسپولیس برانکو را عصبی کرد؛ بازی بدی را آغاز کردید!
منبع: همشهری آنلاین

به "اعتراض رسمی پرسپولیس به AFC ، ضعف های عمده میزبان جام جهانی در لیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض رسمی پرسپولیس به AFC ، ضعف های عمده میزبان جام جهانی در لیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید