اعترافات کم سابقه رهبر کره شمالی!

به گزارش وبلاگ 2012، خبرنگاران: رهبر کره شمالی در اظهاراتی کم سابقه تاکید نمود که حزب کارگران کره در تحقق اهداف برنامه توسعه مالی این کشور پیروز نبوده و خواهان جهش عظیم در طرح مالی جدید شد.

اعترافات کم سابقه رهبر کره شمالی!

به گزارش وبلاگ 2012 کیم جونگ اون رهبر کره شمالی در یک جلسه کنگره حزب حاکم این کشور که برای اولین بار بعد از 5 سال تشکیل شده تاکید نمود که طرحهای توسعه این کشور خیلی کمتر از اهدافی است که تعریف شده و حزب کارگران کره باید جهت جدیدی را برای جهش عظیم به سمت جلو تدوین کند.

به گزارش فارس، براساس گزارش بلومبرگ به نقل از خبرگزاری رسمی کره شمالی، نشست چند روزه حزب کارگران کره که برای تهیه و تدوین یک طرح مالی جدید برگزار شده بعد از سخنرانی کیم جونگ اون در روز سه شنبه به مناسبت سال جدید میلادی شروع به کار نموده است.

کیم در اظهاراتی کم سابقه تاکید نموده که برنامه توسعه 5 ساله کره شمالی که سال 2020 به خاتمه رسید در هر دو حوزه داخلی و خارجی در دستیابی به اهداف خود ناموفق بوده است.

کیم در ادامه افزود، اهدافی که ما معین نموده بودیم تقریبا در همه زمینه ها دستاوردهای ناچیزی داشت.

پیش از این رهبر کره شمالی به مناسبت سال نوی میلادی در نامه ای از شهروندان این کشور بابت تحمل شرایط سخت تشکر نموده بود و وعده فرا رسیدن ایام بهتری را داد.

رئیس کره شمالی در این نامه نوشت: من از مردم تشکر می کنم که بطور قابل ملاحظه ای به حزب ما اعتماد نموده و حتی در شرایط سخت از آن حمایت کردند. من صمیمانه برای خانواده های و مردم عزیز سعادت و سلامتی آرزومندم.

کیم جونگ اون سال گذشته در سخنرانی خودبه مناسبت هفتاد و پنجمین سالروز تأسیس حزب کارگران کره هم گفته بود: ملت کره به من به اندازه آسمان و به وسعت دریا اعتماد کرد اما من به شکل درست پاسخ اعتماد ملتم را ندادم و هیچ عذر و بهانه ای برای این کار ندارم.

منبع: اقتصادنیوز

به "اعترافات کم سابقه رهبر کره شمالی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعترافات کم سابقه رهبر کره شمالی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید