بازارسیاه در دربی وجود ندارد، هیچ نامه ای بی پاسخ نمی ماند

به گزارش وبلاگ 2012، حیدر بهاروند در حاشیه دیدار استقلال و پرسپولیس در استادیوم آزادی گفت: امیدوارم این بازی تماشاگر پسند و جذاب باشد و تیم ها بتوانند یک بازی قابل قبول از خود ارائه دهند.

بازارسیاه در دربی وجود ندارد، هیچ نامه ای بی پاسخ نمی ماند

وی در پاسخ به این پرسش که چرا کم بلیت فروخته اید؟ گفت: ما براساس قانون بلیت فروخته ایم زیرا 20 درصد استادیوم باید خالی بماند و ما بر این اساس 57 هزار بلیت فروخته ایم پس بنابراین چون استادیوم 100 هزار نفری است به تعداد کافی به طرفداران بلیت فروخته ایم.

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در خصوص ساعت بازی و اعتراض طرفداران به این موضوع گفت: زمان بازی خوب است و مسئله ای برای ساعت بازی وجود ندارد با این شرایط هم بازی بهتر خواهد شد و هم تماشاگران زودتر به منازل خود خواهند رفت.

بهاروند در خصوص اعتراض باشگاه استقلال به نامه ای که برای بخشیده شدن فرشید اسماعیلی به سازمان لیگ ارسال شده، توضیح داد: ما هر زمانی که نامه به دستمان برسد سریعا در خصوص آن اقدام می کنیم و تعجب می کنیم چرا باشگاه استقلال چنین موضوعی را مطرح نموده است.

وی تأکید کرد: هیچ نامه ای در سازمان لیگ بی پاسخ نمی ماند و باشگاه استقلال نباید در این خصوص اعتراض کند.

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در ادامه گفت: فکر می کنم تماشاگران از نحوه بلیت فروشی خوشحالند. آرامش خاصی در استادیوم حاکم است و اتفاق خاصی رخ نداده است.

بهاروند در خصوص بازار سیاه بلیت گفت: هیچ بازار سیاهی وجود نداشته و گزارشی به ما نشده است. خوشبختانه با فروش اینترنتی دست دلالان و کسانی که بازار سیاه بلیت راه می اندازند، کوتاه شده است.

وی در خاتمه اعلام کرد: اگر فیلمی در خصوص بازار سیاه بلیت و یا استادیوم دارید به ما بدهید تا در این خصوص اقدام کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازارسیاه در دربی وجود ندارد، هیچ نامه ای بی پاسخ نمی ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازارسیاه در دربی وجود ندارد، هیچ نامه ای بی پاسخ نمی ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید