بازگشت افخمی به تلویزیون ، آموزش فیلم سازی در نقد سینما

به گزارش وبلاگ 2012، یوسف بچاری تهیه کننده برنامه نقد سینما درباره تغییرات فصل جدید این برنامه گفت که قرار است در بخشی از برنامه با حضور بهروز افخمی دوره آموزش فیلم سازی هم داشته باشند.

بازگشت افخمی به تلویزیون ، آموزش فیلم سازی در نقد سینما

به گزارش وبلاگ 2012 به نقل از مهر، یوسف بچاری تهیه کننده نقد سینما درباره فصل جدید این برنامه سینمایی که از جمعه این هفته پخش آن از شبکه پنج سیما شروع خواهد شد، گفت: فصل جدید نقد سینما را با دکوری جدید و در استودیویی جدید شروع می کنیم. با این حال نگاه و رویکردمان مثل سابق است و فیلم ها را از منظر محتوا و با رویکرد علوم انسانی می بینی. و بررسی می کنیم.

وی درباره تغییرات این فصل اظهار کرد: برنامه همچنان زنده است اما تغییراتی جزیی هم داریم، امیررضا مافی مجری کارشناس برنامه خواهد بود و بهروز افخمی از این پس، میز گفتگوی مخصوص به خود را دارد که به دلیل مشغله هایی چون ساخت سریال رعد و برق کم و کیف حضورش تغییر کرده است. میز گفتگوی وی متناسب با موضوعات، منتقدان و سینماگران خواهد بود.

این تهیه کننده درباره اجرای برنامه با حضور مافی و اینکه آیا جذابیت خود را حفظ خواهد کرد، گفت: به دلیل بازخوردهایی که از اجرای مافی در دوره جشنواره فیلم فجر داشتیم، برآیند حضورش مثبت بود. او سینما را می شناسد، نویسنده است و کتاب منتشر کرده است و این پتانسیل را دارد که چهره جدیدی در اجرای یک برنامه سینمایی محسوب شود.

بچاری در ادامه درباره ویژگی جدید این برنامه اظهار کرد: بهروز افخمی قول داده است که در این فصل یک دوره آموزش برای فیلمسازی هم داشته باشد، به یک فراخوان هم فکر می کنیم تا کسانی که می خواهند فیلم موبایلی بسازند بتوانند آثارشان را برای ما بفرستند.

وی با اشاره به اولین قسمت برنامه نقد سینما در فصل جدید که جمعه 30 خرداد روی آنتن شبکه پنج سیما می رود، توضیح داد: در شرایط فعلی که هم سینماها تعطیل است و هم با مسائل مختلف روبرو هستیم، شروع برنامه خیلی سخت است و در تردید هستیم که شروع خوبی خواهد بود یا خیر؛ اما حتماً نهایت تلاش خود را خواهیم کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "بازگشت افخمی به تلویزیون ، آموزش فیلم سازی در نقد سینما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت افخمی به تلویزیون ، آموزش فیلم سازی در نقد سینما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید