فزونی مقتدرانه یوونتوس مقابل اودینزه با درخشش رونالدو

به گزارش وبلاگ 2012، یوونتوس در دیداری خانگی پیروز شد با نتیجه 4-1 اودینزه را شکست بدهد.

فزونی مقتدرانه یوونتوس مقابل اودینزه با درخشش رونالدو

به گزارش وبلاگ 2012 به نقل از ورزش سه، در شبی که کریس رونالدو دوبار دروازه حریف را باز کرد، یوونتوسی ها پیروز شدند با نتیجه 4-1 اودینزه را شکست بدهد و بار دیگر به رتبه پنجم جدول برگشت.

دو تیم بازی را متعادل شروع کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی دروازه ها ایجاد گردد، سپری شد.

در ادامه یوونتوسی ها بازی را در دست گرفتند و حملات بیشتری روی دروازه حریف داشتند؛ هرچند در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند. تا اینکه خاتمه در دقیقه 31 توانستند به گل برسند.

هوشمندی آرون رمزی باعث شد تا کریس رونالدو پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت گردد و بعد از یک نفوذ خوب، با شوتی دیدنی دروازه حریف را باز کرد.

فزونی یوونتوسی ها بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و در دقیقه 39، چیزی نمانده بود که آرون رمزی با یک شوت تماشایی دروازه میهمان را برای بار دوم باز کند اما واکنش تماشایی موسو، مانع از گلزنی او شد.

در دقایق خاتمهی نیمه اول بازی متعادل دنبال شد و در نهایت این نیمه با همان یک گل به سود یووه به خاتمه رسید.

نیمه دوم را هم یوونتوس بهتر شروع کرد و در دقیقه 49 به گل دوم رسید. پاس در عمق عالی از کریس رونالدو باعث شد تا فدریکو کیه زا با دروازه بان حریف تک به تک گردد و با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه اودینزه فرستاد.

تنها سه دقیقه بعد یوونتوس به گل سوم رسید اما داور بعد از استفاده از VAR، این گل را به دلیل خطای هند رمزی، نپذیرفت. فزونی یووه ادامه داشت اما در دقیقه 57، این اودینزه بود که می توانست به گل برسد ولی ضربه سر لارسن به تیر دروازه یوونتوس برخورد کرد.

در ادامه باز هم این یوونتوسی ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند تا اینکه در دقیقه 70 به گل سوم رسیدند. توپ ربایی عالی بنتانکور در میانه زمین و پاس در عمق او، رونالدو را صاحب موقعیت کرد و او هم با یک ضربه مطمئن، اختلاف را به سه گل افزایش داد.

تیم میهمان که چیزی برای از دست دادن نداشت، پیش کشید و می توانست خیلی زود یکی از گل های خورده را جبران کند اما ضربه زیگلار هم به تیر دروازه شزنی برخورد کرد.

حملات اودینزه ادامه پیدا کرد و خاتمه در دقیقه 90، خاتمه قفل دروازه یووه باز شد. حرکت خوب مولینا از سمت چپ وپاس در عرض او، با دخالت نستروفسکی به زیگلار رسید و او هم به راحتی دروازه خالی را باز کرد.

اما این هم خاتمه کار نبود و در سومین دقیقه از وقت های تلف شده، یوونتوس به گل چهارم رسید. این بار پاس در عمق دانیلو بود که دیبالا را در موقعیت گلزنی قرار داد و او هم در حالی که توسط مدافعان حریف تحت فشار بود، با یک ضربه دقیق کار را تمام کرد تا بازی با نتیجه 4-1 به سود یوونتوس به خاتمه برسد.

منبع: جام جم آنلاین

به "فزونی مقتدرانه یوونتوس مقابل اودینزه با درخشش رونالدو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فزونی مقتدرانه یوونتوس مقابل اودینزه با درخشش رونالدو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید