برخورد قانونی با متخلفان روز طبیعت

به گزارش وبلاگ 2012، با افرادی که امروز قصد ورود به پارکها،بوستانها و اماکن زیارتی و تفریحی را داشته باشند برخورد قانونی می گردد.

برخورد قانونی با متخلفان روز طبیعت

به گزارش از ، خوش خبر سخنگوی طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان با درخواست از مردم برای درخانه ماندن و یاری به قطع زنجیره شیوع کرونا در استان گفت: متخلفان در 13 فروردین اعمال قانون می شوند.

او با اشاره به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی اضافه نمود: در 11 محور ورودی استان طرح فاصله گذاری اجتماعی در حال اجراست و 350 نفر در این طرح مشارکت دارند.

خوش خبر گفت: این نیرو ها در سه شیفت کاری تردد های ورودی و خروجی استان را کنترل می نمایند.

سخنگوی طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان با اشاره به اینکه با استمرار کنترل ها در مبادی ورودی شاهد کاهش شیوع کروناخواهیم بود، تاکید نمود: روز طبیعت نقش بسیار مهمی در کاهش شیوع کرونا دارد.

خوش خبر با تاکید بر اینکه نرفتن به طبیعت و ماندن در خانه موجب جلوگیری از پیک دوباره بیماری خواهد شد، اضافه نمود:مردم با در خانه ماندن از کوشش های شبانه روزی کادر درمانی، نیرو های نظامی و انتظامی قدردانی خواهند کرد.

او از کاهش تردد ها با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی اطلاع داد و گفت: از روزگذشته تا صبح امروز از ورود 80 خودرو به داخل استان جلوگیری شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار از 16 هزار بازدید از اصناف اطلاع داد و گفت: در این راستا 9 واحد پلمپ و 218 مورد تذکر دریافت کردند.

خوش خبر اضافه نمود: طرح فاصله گذاری اجتماعی تا 20 فروردین براساس مصوبه ساده ملی مبارزه با کرونا ادامه دارد.

انتهای پیغام / ط ا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "برخورد قانونی با متخلفان روز طبیعت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورد قانونی با متخلفان روز طبیعت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید