تِراِشتگن جانشین کپا در چلسی می گردد؟

به گزارش وبلاگ 2012، باشگاه چلسی نسبت به خدمت دریافت دروازه بان آلمانی تیم فوتبال بارسلونا علاقه مند است.

تِراِشتگن جانشین کپا در چلسی می گردد؟

به گزارش وبلاگ 2012، نشریه انگلیسی اکسپرس مدعی شد باشگاه چلسی شرایط مارک آندره تِراِشتگن، دروازه بان آلمانی بارسلونا را زیرنظر دارد و امیدوار است بتواند در تابستان آینده او را جانشین کپا آریسابالاگا کند. این دروازه بان 27 ساله که قرارداد فعلی اش با کاتالان ها تا خاتمه ماه ژوئن 2022 اعتبار دارد، پیش از این مورد توجه باشگاه هایی همچون یوونتوس، بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن هم قرار داشت.

اخیراً یک خبرنگار اسپانیایی به نام یوئیس کانوت، در یکی از برنامه های ورزشی رادیو کاتالونیا فاش کرد که تِراِشتگن شخصاً به او گفته است که محتمل است فصل آینده در بارسلونا بازی نکند، هرچند در ادامه شبکه تلویزیونی ESPN اطلاع داد مدیران باشگاه بارسلونا قصد دارند پیش از خاتمه سال 2020 قراردادی جدید به دروازه بان 27 ساله خود پیشنهاد دهند.

چلسی همچنین شرایط آندره اونانا، دروازه بان آژاکس و جان لوئیجی دوناروما، دروازه بان میلان را هم زیر نظر دارد که به نظر گزینه های در دسترس تری نسبت به تِراِشتگن هستند. با این وجود با توجه به شایعات مطرح شده در رسانه های اسپانیایی مبنی بر اینکه لیونل مسی از مدیران باشگاه خواسته تا تِراِشتگن را در خاتمه فصل در لیست فروش بگذارند، او هم می تواند گزینه در دسترسی برای چلسی باشد.

در سوی دیگر کپا، گرانقیمت ترین دروازه بان دنیا هم که در هفته های گذشته مورد بی مهری فرانک لمپارد قرار گرفته و نیمکت نشین شده بود، مورد توجه باشگاه رئال مادرید قرار گرفته است، به همین خاطر مدیران باشگاه چلسی چشم به جذب گزینه های احتمالی دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تِراِشتگن جانشین کپا در چلسی می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تِراِشتگن جانشین کپا در چلسی می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید