ترامپ خواهان توقف بازشماری آراء در ایالت جورجیا را شد

به گزارش وبلاگ 2012، رئیس جمهوری آمریکا خواهان توقف بازشماری آراء در ایالت جورجیا شده و بار دیگر به احتمال وقوع تقلب اشاره نموده است چون امکان تطبیق امضاها وجود ندارد.

ترامپ خواهان توقف بازشماری آراء در ایالت جورجیا را شد

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ چندین شکایت در چندین ایالت از جمله پنسیلوانیا، میشیگان، جورجیا، آریزونا و نوادا به جریان انداخته و مدعی وقوع تقلب در انتخابات است. او شنبه در پیغامی توییتری درباره شواهدی از تقلب گسترده در آراء صحبت کرد.

ترامپ نوشت: شواهد فوق العاده زیادی از تقلب گسترده در آراء وجود دارد که اثبات انکارناپذیر آن است که ناظران انتخاباتی جمهوری خواه ما اجازه پیدا نکردند که در اتاق های شمارش آراء حاضر شوند. میشیگان، پنسیلوانیا، جورجیا و دیگر ایالات. این مغایر قانون اساسی است!

او در پیغام توییتری دیگری نوشت: بازشماری دستی آراء که اکنون در جورجیا در جریان است، اتلاف وقت است. آنها تطبیق امضاها را نشان نمی دهند. شمارش را تا زمانی که آنها اجازه تطبیق بدهند، متوقف کنید. به دموکرات های چپ رادیکال اجازه ندهید انتخابات ما را بدزدند!

بازشماری دستی حدود پنج میلیون رای در ایالت جورجیا روز شنبه همچنان ادامه داشت که دونالد ترامپ در پیغام های توییتری بار دیگر مقام های جورجیا را به تقلب حین این انتخابات متهم کرد. به نظر می رسد ترامپ، فرماندار جمهوری خواه جورجیا را به تبانی با دموکرات ها برای سخت کردن فرایند تطبیق متهم می نماید. این فرماندار جمهوری خواه از هواداران ترامپ است و مدرکی در اثبات این ادعا وجود ندارد. توییتر روی این پیغام برچسب گمراه کننده زد.

چهارشنبه هفته گذشته، تیم ترامپ شکایتی را با ادعای وقوع تخلف، بی کفایتی و شمارش آرای غیرقانونی در ایالت میشیگان به جریان انداخت. روز پنج شنبه، مقام انتخاباتی ارشد ویسکانسین گفت، این ایالت آماده بازشمارش بالقوه آراء است.

آدینه گذشته هم مقام ایالتی پنسیلوانیا اظهار داشت، از آنجا که اختلاف آرای دو نامزد در این ایالت بسیار زیاد است، آراء بازشماری نخواهند شد. براساس آخرین آمارها، جو بایدن به 49.86 درصد آراء و ترامپ به 48.9 درصد آراء در این ایالت دست یافته اند. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "ترامپ خواهان توقف بازشماری آراء در ایالت جورجیا را شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ خواهان توقف بازشماری آراء در ایالت جورجیا را شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید