تراکتور به پرداخت 500 میلیون تومان به نوری محکوم شد

به گزارش وبلاگ 2012، کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال، باشگاه تراکتور را به پرداخت 5 میلیارد و 370 میلیون ریال به محمد نوری محکوم شد.

تراکتور به پرداخت 500 میلیون تومان به نوری محکوم شد

به گزارش وبلاگ 2012 و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای جدید کمیته وضعیت فدراسیون به توضیح زیر است:

در پی شکایت محمد نوری از باشگاه تراکتور تبریز، این باشگاه به پرداخت مبلغ 3 میلیارد و 990 میلیون ریال بابت مانده مبلغ پرداخت نشده قرارداد مورخ 25 خردادماه 95، و مبلغ یک میلیارد و 380 میلیون ریال بابت مانده مبلغ پرداخت نشده قرارداد مورخ 25 خرداد 96 که جمعاً به میزان 5 میلیارد و 370 میلیون ریال به انضمام پرداخت مبلغ 107 میلیون و 400 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

با توجه به شکایت داود نوشی صوفیانی از باشگاه صنعت نفت آبادان، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 768 میلیون ریال بابت مبلغ پرداخت نشده قرارداد مورخ 26 خرداد 96 در حق خواستار محکوم شد. همچنین با توجه به عدم درخواست خواستار در مورد هزینه دادرسی، کمیته با تکلیفی روبرو نیست.

در پرونده شکایت محمد اوسانی از باشگاه ماشین سازی شهریار تبریز، این باشگاه به پرداخت مبلغ 510 میلیون و 750 هزار ریال بابت مبلغ پرداخت نشده قرارداد مورخ 12 دی ماه 95 در حق خواستار محکوم شد. همچنین با توجه به عدم درخواست خواستار در مورد هزینه دادرسی، کمیته با تکلیفی روبرو نیست.

بر اساس رای صادره شده در پرونده شکایت صادق غفاریان رضوی از باشگاه شهر خودرو، این باشگاه به پرداخت مبلغ 53 میلیون و 480 هزار و 91 ریال بابت قرارداد پرداخت نشده در حق خواستار محکوم شد. همچنین با توجه به عدم درخواست خواستار در مورد هزینه دادرسی، کمیته با تکلیفی روبرو نیست.

با توجه به شکایت آرمان ایازلو از باشگاه نود ارومیه، این باشگاه به پرداخت 200 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 4 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد. (رای قطعی است)

در پرونده شکایت سعید نوروزی از باشگاه آلومینیوم اراک، این باشگاه به پرداخت مبلغ 80 میلیون ریال بابت توافق نامه پرداخت نشده در حق خواستار محکوم شد. همچنین با توجه به عدم درخواست خواستار در مورد هزینه دادرسی، کمیته با تکلیفی روبرو نیست (رأی قطعی است).

آرای صادره ظرف مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تراکتور به پرداخت 500 میلیون تومان به نوری محکوم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تراکتور به پرداخت 500 میلیون تومان به نوری محکوم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید