تروریست های النصره مانع خروج غیرنظامیان از ادلب شدند

به گزارش وبلاگ 2012، رسانه های سوری اعلام کردند که تروریست های النصره مانع خروج غیرنظامیان از ادلب شدند.

تروریست های النصره مانع خروج غیرنظامیان از ادلب شدند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ 2012 به نقل از العهد، گروه های تروریستی در استان ادلب مانع خروج شهروندان سوری به وسیله گذرگاه البوالضهور در حومه شرقی این استان شدند.

گذرگاه ابوالضهور توسط نهادهای ذیربط برای استقبال از آن دسته از شهروندان سوری که خواستار خروج از مناطق استقرار تروریست ها هستند ایجاد شده است.

خبرنگار سانا گزارش داد که امروز هیچ غیر نظامی نتوانسته است از ادلب خارج گردد و این در حالی است که اخبار منتشر شده از داخل استان ادلب حکایت از آن دارد که تروریست های النصره با تیراندازی به سمت خودروها مانع از ورود آنها به این استان برای انتقال غیرنظامیان شده اند.

نهادهای ذیربط به وسیله همکاری با یگان های ارتش عربی سوریه امروز پیروز شدند گذرگاه ابوالضهور در جنوب شرق ادلب را تجهیزنموده و همه امکانات لجستیک را برای پذیرش غیرنظامیانی که خواستار خروج از این استان هستند فراهم نمایند.

طی ماه های گذشته هزاران نفر از شهروندان حومه های حلب، ادلب و حماه که از لوث تروریسم پاکسازی شده است، مناطق تحت اشغال گروه های تروریستی در ادلب را ترک نموده و به وسیله گذرگاه ابوالضهور به روستاها و شهرهایشان بازگشته اند. آنها امروز زندگی طبیعی خود را انجام می دهند و در زمین هایشان مشغول به فعالیت هستند.

واکنش روسیه به حمله آمریکا به ادلب

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تروریست های النصره مانع خروج غیرنظامیان از ادلب شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تروریست های النصره مانع خروج غیرنظامیان از ادلب شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید