تزریق روزانه 2 هزار و 500 دوز واکسن در زنجان

به گزارش وبلاگ 2012، قزلباش از تزریق واکسن به افراد بالای 75 سال در زنجان اطلاع داد.

تزریق روزانه 2 هزار و 500 دوز واکسن در زنجان

به گزارش خبرنگار از ، قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه کرونا همچنان ادامه دارد، گفت: زدن ماسک تنها راه خود مراقبتی است و بایستی همچنان بهداشت فردی و اجتماعی رعایت گردد.

او اضافه کرد: در حال حاضر تزریق واکسن به افراد 75 سال به بالا هم انجام می گردد، اضافه کرد: بیش از 14 هزار سالمند بالای 75 سال به بالا در استان زنجان وجود دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان ادامه داد: در استان زنجان 30 مرکز تجمیعی واکسیناسیون با 2 اکیپ واکسیناسیون و 2 لاین خودرویی برای هر مرکز برای تزریق واکسن به گروه سنی بالای 75 سال در نظر گرفته شده است.

قزلباش گفت: سایر گروه های سنی هم در استان زنجان برای ترزیق واکسن در سامانه سیب ثبت نام نمایند.

او با بیان اینکه تعداد بستری های کرونا هم در استان کاهش یافته است، اضافه کرد: کرونا در استان زنجان به صورت ملایم در حال کاهش است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه استان زنجان شهرستان قرمز ندارد، گفت: 5 شهرستان استان زنجان شرایط نارنجی داشته و 3 شهرستان هم شرایط زرد دارند.

قزلباش با بیان اینکه مردم باید بر این امر اذعان داشته باشند که کرونا تمام نشده و از برگزاری هرگونه دورهمی باید خودداری نمایند، ادامه داد: بیش از 50 درصد این بیماران بدحال هستند.

او با بیان اینکه برای برطرف بیماری کرونا همه مردم باید همکاری نمایند، گفت: رعایت بهداشت فردی در استان زنجان بایستی تقویت گردد.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تزریق روزانه 2 هزار و 500 دوز واکسن در زنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تزریق روزانه 2 هزار و 500 دوز واکسن در زنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید