توقف فروش هایما بعد از یک دقیقه ، سود 145 میلیونی خریداران

به گزارش وبلاگ 2012، طرح فروش فوق العاده هایما از روز گذشته شروع شد و قرار بود این طرح بدون قرعه کشی انجام شود. یعنی افرادی پیروز به خرید این خودرو می شدند که می توانستند سریع تر وارد سایت ایران خودرو شوند و ثبت نام خود را تکمیل کنند.

توقف فروش هایما بعد از یک دقیقه ، سود 145 میلیونی خریداران

شیوه ای که پیش از این هم بارها از سوی خودروسازان اجرا شده و مورد انتقاد بسیار زیادی بود. چراکه یا در زمان ثبت نام، سایت فروش از دسترس خارج می شد یا اینکه بعد از چند دقیقه اعلام می شد که ظرفیت فروش تکمیل شده و سایت بسته می شد.

نقدها به این شیوه سبب شد که خودروسازان به جای این شیوه ثبت نام، روش قرعه کشی را ایجاد کنند. اما حالا به نظر می رسد ایران خودرو به شیوه قدیمی فروش خودرو برگشته است.

چون علاوه بر فروش هایما s7 پلاس با این شیوه، اعلام کرده که این روش برای هایما S5 هم صورت می گیرد. بر اساس اعلام ایران خودرو قرار است به زودی طرح فروش فوق العاده هایما S5 هم انجام شود.

کسب سود 145 میلیونی در یک دقیقه

بابک رحمانی، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفته طرح فروش نقدی هایما S7 پلاس برای هایما S5 هم صورت می گیرد و این خودرو هم بدون قرعه کشی عرضه می شود. یعنی درفروش فوق العاده این طرح هم، کسانی می توانند خودرو را بخرند که سریع تر وارد سایت ایران خودرو شوند و ثبت نام کنند.

اما گزارش ها می گوید طرح فروش فوق العاده هایما S7 پلاس تنها یک دقیقه روی سایت ایران خودرو فعال بوده و بعد از آن اعلام شده ظرفیت ثبت نام تکمیل شده است. اگرچه مشخص نیست نهایتا چند نفر توانستند ثبت نام کنند.

در طرح فروش نقدی هایما S7 پلاس، این خودرو با قیمت 675 میلیون تومان عرضه شد. این در حالی است که قیمت هایما S7 پلاس در بازار تا 820 میلیون تومان است. یعنی اختلاف قیمت این خودرو در بازار و کارخانه 145 میلیون تومان است.

منبع: تجارت نیوز

به "توقف فروش هایما بعد از یک دقیقه ، سود 145 میلیونی خریداران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقف فروش هایما بعد از یک دقیقه ، سود 145 میلیونی خریداران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید