جای خالی یک مهاجم شش دانگ در خط حمله پرسپولیس

به گزارش وبلاگ 2012، پیشکسوت پرسپولیس معتقد است مهاجمان این تیم مقابل پارس جنوبی قدر موقعیت های شان را ندانستند.

جای خالی یک مهاجم شش دانگ در خط حمله پرسپولیس

مرتضی فنونی زاده در گفت و گو با وبلاگ 2012، درباره پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل پارس جنوبی در دیدار افتتاحیه لیگ برتر گفت: خوشحالم که بازی نخست را با پیروزی پشت سر گذاشتیم. در هفته های نخست کسب سه امتیاز اهمیت بیشتری دارد.

پیشکسوت پرسپولیس گفت: بازیکنان تمرکز لازم را نداشتند و بازی با کیفیتی ارائه نکردند اما رفته رفته بهتر می شوند. با توجه به اینکه در هفته چهارم دربی را هم داریم باید بهتر شویم. همین در این دیدار به برد رسیدیم، جای شکر دارد.

وی یادآور شد: پرسپولیس در بازی هی پیش فصل نتایج خوبی را کسب نکرده بود. طبیعتا اهمیت زیادی هم نداشت اما خوشحالم هفته نخست را با برد پشت سر گذاشتیم و می توانیم با تمرینات مستمر و بیشتر به دوران برانکو برسیم و بازی باکیفیتی را ارائه دهیم.

فنونی زاده به حضور یک مهاجم باکیفیت در خط حمله اشاره کرد و گفت: برابر پارس جنوبی چند موقعیت گل خوب برای مهاجمان تیم ساخته شد که قدر آن را ندانستند. ما نیاز به یک مهاجم شش دانگ داریم که قدر موقعیت ها را بداند.

او درباره دیدار پرسپولیس مقابل تراکتور در تبریز در هفته دوم لیگ برتر، گفت: تراکتور شب گذشته با نفت مسجد سلیمان بازی کرد و معمولا در خانه بهتر عمل می کند. قطعا بازی فوق العاده سختی خواهیم داشت چرا که پرشورها استادیوم را پر خواهند کرد

مدافع سال های دور پرسپولیس تاکید کرد: البته پرسپولیس ثابت کرده جلوی تیم های مدعی بهتر بازی می کند. فکر می کنم ان شاء الله مقابل تراکتور نتیجه خوبی بگیریم.

وی با اشاره به استقبال کم هواداران پرسپولیس از این بازی افزود: استقبال خوبی هم از بازی نشده بود. از هواداران خواهش می کنم مثل همیشه از تیم حمایت کنند تا ان شاء الله تیم به شرایط آرمانی خود برسد و موجب خوشحالی ما شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جای خالی یک مهاجم شش دانگ در خط حمله پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جای خالی یک مهاجم شش دانگ در خط حمله پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید