خاطرات مریم امیرجلالی از احمد پورمخبر

به گزارش وبلاگ 2012، پیشکسوت سینما و تلویزیون با اشاره به خصوصیات اخلاقی و شخصیتی زنده یاد احمدپور مخبر، از وی به عنوان انسانی همراه و دوست داشتنی، بی آزار و بی حاشیه یاد کرد.

خاطرات مریم امیرجلالی از احمد پورمخبر

به گزارش ایرنا، مریم امیرجلالی درباره تجربه کار و شخصیت زنده یاد احمد پورمخبر گفت: تجربۀ یک کار مشترک در سریال ترش و شیرین که فکر می کنم اولین همکاری مشترک او با رضا عطاران بود را دارم که برای بازی دعوت شد. مرحوم پورمخبر آن روز همراه پسرش برای تست بازیگری آمده بود و عطاران پس از تست بازگیری او را انتخاب نموده و ما در کنار هم کار کردیم.

وی اضافه کرد: آن مدتی که در سریال ترش و شیرین در کنار او کار کردم، بسیار نازنین، همراه و دوست داشتنی بود؛ روحش شاد چرا که آدمی بی آزار و بی حاشیه بود که کاری به کار کسی نداشت.

امیرجلالی توضیح داد: مقداری به دلیل کهولت سن، در دیالوگ گفتن مشکل داشت و او را همراهی می کردیم و هوای وی را داشتیم؛ کار ترش و شیرین در کنار او کاری خاطره انگیز و دوست داشتنی شد.

وی اعلام نمود: مرگ جزئی از زندگی است و دیر یا زود به سراغ همه خواهد آمد. کسی از فردایش خبر ندارد، مگر کسی فکر می کرد سیروس گرجستانی را آن هم در شرایطی که بر سر کار مشغول فعالیت، آن گونه از دست بدهیم که به فاصله یک روز، حالش بد شد و درگذشت.

امیرجلالی در عین حال گفت: اگر زنده یادگرجستانی هم زنده بود حتما حرف هایی برای گفتن درباره این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون داشت، چراکه او هم خاطراتی را با مرحوم پورمخبر در سریال متهم گریخت داشت.

منبع: فرارو

به "خاطرات مریم امیرجلالی از احمد پورمخبر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاطرات مریم امیرجلالی از احمد پورمخبر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید