خبرنگاران آتش نشانی مشهد برای شب های قدر آماده باش داد

به گزارش وبلاگ 2012، مشهد- خبرنگاران- معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: آتش نشانان مشهدی در شب های قدر در آماده باش هستند و تعدادی نیز در اطراف حرم مطهر رضوی مستقر می شوند.

خبرنگاران آتش نشانی مشهد برای شب های قدر آماده باش داد

آتشپاد دوم مهدی رضایی روز شنبه در گفت و گو با وبلاگ 2012 اضافه نمود: با توجه به برپایی مراسم شب های قدر در چندین نقطه مشهد، سازمان آتش نشانی تمهیداتی را برای تامین ایمنی همشهریان حاضر در این مراسم اندیشیده است.

وی بیان نمود: در این راستا آتش نشانان در این شبها در 53 ایستگاه عملیاتی در حال آماده باش هستند و حدود 100 آتش نشان و نجاتگر نیز در داخل اماکن متبرکه رضوی، خیابان های منتهی به حرم امام رضا (ع) و بعضی دیگر از اماکن برگزاری مراسم قدر از ساعت 21 تا خاتمه مراسم مستقر می شوند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد افزود: همچنین در این شب ها خودروهای سبک و سنگین آتش نشانی و امداد و نجات و موتورسیکلت های سیار آتش نشانی، پوشش ایمنی شهروندان را بر عهده دارند و شهروندان در صورت وقوع هرگونه حادثه با حفظ خونسردی سریعا مراتب را به سامانه 125 سازمان آتش نشانی اطلاع دهند.

مراسم شبهای قدر سال جاری علاوه بر حرم مطهر رضوی در 30 محوطه باز شهری مشهد برگزار می گردد و 20 مسجد متصل به فضای باز نیز برنامه های ویژه شب های قدر را با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در فضای باز برگزار می نمایند.

هزار و 800 آتش نشان در 53 ایستگاه در کلانشهر 3.5 میلیون نفری مشهد خدمت رسانی می نمایند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران آتش نشانی مشهد برای شب های قدر آماده باش داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آتش نشانی مشهد برای شب های قدر آماده باش داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید