خبرنگاران ارایه خدمات به دانشجویان خوابگاهی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی

به گزارش وبلاگ 2012، تهران- خبرنگاران- رییس سازمان امور دانشجویان گفت: ارایه خدمات خوابگاه به دانشجویان در خوابگاه ها به تشخیص دانشگاه ها و با رعایت کامل تر پروتکل های بهداشتی از جمله افزایش فاصله گذاری اجتماعی صورت می گیرد.

خبرنگاران ارایه خدمات به دانشجویان خوابگاهی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی

مجتبی صدیقی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش وبلاگ 2012د با تشریح نحوه اسکان دانشجویان در خوابگاه ها در شرایط قرمز کرونایی اضافه نمود: دانشگاه ها در شرایط حاد شیوع ویروس کرونا، از تجربه یک سال اخیر برای اسکان دانشجویان در خوابگاه ها در حد اضطرار و ضرورت استفاده می کنند.

وی ادامه داد: البته این اسکان برای دانشجویان دارای پروژه به ویژه تحصیلات تکمیلی است که پروژه های تجربی داشته و نمونه های آنها در آزمایشگاه ها و مزرعه ها نیاز به مراقبت دارد.

رییس سازمان امور دانشجویان گفت: ارایه خدمات به این دانشجویان به تشخیص دانشگاه ها با رعایت کامل تر پروتکل های بهداشتی از جمله افزایش فاصله گذاری اجتماعی صورت می گیرد، اما امکان ارائه دروس عملی تا زمانی که شرایط قرمز است، وجود ندارد.

معاون وزیر علوم با اشاره به حضور تعداد معدودی دانشجوی اسکان یافته در خوابگاه از سال 99 گفت: دانشگاه ها شرایط این دانشجویان را از نظر اضطرار و ضرورت برای حضور در خوابگاه بررسی می کنند.

صدیقی درباره اسکان دانشجویان خارجی در خوابگاه ها، گفت: این دانشجویان نیز مشابه دانشجویان داخل در صورت ضرورت حضور در داخل کشور، با فاصله گذاری اجتماعی این دوره را در خوابگاه سپری می کنند.

رییس سازمان امور دانشجویان شرح داد: وقتی دوره بیماری قرمز باشد، شرایط در دانشگاه ها کاملاً ویژه می شود و روال قبلی که در حالت آبی و زرد وجود داشت، اعمال نمی شود.

به گزارش وبلاگ 2012، محدودیت های کرونایی 10 روزه از روز شنبه 21 فروردین 1400 بر اساس رنگ بندی شهرها اعمال می شود و بدین ترتیب در شهرهای با شرایط قرمز فقط مشاغل گروه یک می توانند فعالیت کنند و کارکنان اداره ها و سازمان ها باید با 50 درصد نیرو فعال باشند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ارایه خدمات به دانشجویان خوابگاهی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ارایه خدمات به دانشجویان خوابگاهی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید