خبرنگاران امدادرسانی هلال احمر بروجرد به کوهنورد سقوط نموده از کوه

به گزارش وبلاگ 2012، بروجرد - خبرنگاران - رییس جمعیت هلال احمر بروجرد گفت: کوهنورد 30 ساله از ارتفاعات گرین روستای ونایی این شهرستان سقوط نموده توسط امدادگران این جمعیت امدادرسانی شد.

خبرنگاران امدادرسانی هلال احمر بروجرد به کوهنورد سقوط نموده از کوه

محمد کرمی شامگاه آدینه دررگفت و گو با خبرنگار وبلاگ 2012 اضافه نمود: فرد آسیب دیده در ارتفاعات گرین بروجرد توسط تیم امداد و نجات پایگاه امدادی و نجات بین شهری اشترینان نجات یافت.

وی گفت: حوالی ساعت 17:00 امروز آدینه طی تماس تلفنی به وسیله مرکز کنترل عملیات و هماهنگی جمعیت هلال احمر لرستان مبنی بر سقوط فردی که از مردم محلی روستا بوده است در ارتفاعات گرین روستای ونایی، سریعا عوامل امدادی پایگاه امداد و نجات بین شهری اشترینان به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

رییس جمعیت هلال احمر بروجرد گفت: پس از حضور عوامل امدادی در منطقه حادثه و پیمایش جهت به فرد مصدوم که جوانی 30 ساله بود دسترسی پیدا نمودند که فرد مصدوم از ارتفاع 8 متری سقوط نموده و از ناحیه ران و کمر دچار شکستگی شده بود.

کرمی اضافه نمود: عوامل امدادی پس از ارائه کمکهای اولیه و فیکس نمودن مصدوم، وی را به پایین رشته کوه انتقال داده و تحویل عوامل اورژانس 115 دادند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران امدادرسانی هلال احمر بروجرد به کوهنورد سقوط نموده از کوه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران امدادرسانی هلال احمر بروجرد به کوهنورد سقوط نموده از کوه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید