خبرنگاران دعوت کدخدایی ازدانشجویان برای شرکت در رقابت علمی ویژه انتخابات1400

به گزارش وبلاگ 2012، تهران- خبرنگاران- رئیس پژوهشکده شورای نگهبان از دانشجویان، دانش آموختگان و نخبگان سراسر کشور برای شرکت در رقابت علمی ایده نگاری بحران کرونا و مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری 1400 دعوت کرد.

خبرنگاران دعوت کدخدایی ازدانشجویان برای شرکت در رقابت علمی ویژه انتخابات1400

به گزارش وبلاگ 2012 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، عباسعلی کدخدایی شنبه شب در کارگاه آشنایی با فرایند نظارت بر انتخابات که با حضور 80 تن از فعالان رسانه و شبکه های اجتماعی به صورت مجازی برگزار گردید، از برگزاری رقابت علمیایده نگاری بحران کرونا و مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری 1400 در آینده نزدیک اطلاع داد.

وی با بیان اینکه این رقابت علمی به همت پژوهشکده شورای نگهبان و با همکاری بنیاد ملی نخبگان و سایر مراکز علمی و پژوهشی برگزار می گردد، از همه دانش آموختگان، دانشجویان و نخبگان دعوت کرد تا در آن شرکت نمایند.

کدخدایی در تشریح محورهای این رقابت علمی، اضافه نمود: راهکارهای ممانعت از تاثیر بحران کرونا در مشارکت انتخابات ریاست جمهوری، چالش های قانونی و حقوقی در برگزاری انتخابات، چالش های انتخابات الکترونیک، چالش های نحوه ساماندهی حوزه های رای دهی و چالش های نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله محورهای این رقابت هستند.

وی تاکید نمود: پس از جمع آوری ایده ها و انتها رقابت، ایده های برتر علمی دسته بندی شده و کوشش می کنیم هم خودمان در شورای نگهبان و هم دوستان وزارت کشور از آنها استفاده کنیم.

رئیس پژوهشکده شورای نگهبان امتیاز فعالیت های نخبگانی، انعقاد قرارداد مشاوره در طرح پژوهش مطالعات انتخابات و نیز اعطای جوایز نقدی برای تیم های برتر را از جمله امتیازات و مزایای علمی و نقدی این رقابت علمی مطرح نمود.

وی از علاقه مندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر درباره این رقابت علمی خواست تا به پایگاه اطلاع رسانی roydad1400.ir مراجعه نمایند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران دعوت کدخدایی ازدانشجویان برای شرکت در رقابت علمی ویژه انتخابات1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دعوت کدخدایی ازدانشجویان برای شرکت در رقابت علمی ویژه انتخابات1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید