خبرنگاران نمایشگاه عکس هوران در مهاباد برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ 2012، مهاباد- خبرنگاران- رییس انجمن سینمای جوانان مهاباد گفت: نمایشگاه گروهی عکس هوران (آفتاب) برای نخستین بار در این شهرستان برگزار می گردد.

خبرنگاران نمایشگاه عکس هوران در مهاباد برگزار می گردد

رحیم بایزیدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ 2012 گفت: این نمایشگاه در 2 بخش دوربین حرفه ای و دوربین تلفن همراه و با همکاری پایگاه خبری هاژه و استودیو فیلم و عکس زانیار این شهرستان برگزار می گردد.

وی افزود: محدودیتی در موضوع آثار ارسالی وجود ندارد اما تعداد آثار در هر بخش باید حداکثر پنج عکس باشد و آثار توسط کمیته فنی نمایشگاه مورد داوری قرار می گیرد.

وی اضافه نمود: آثار برتر پس از داوری چاپ شده و در قالب نمایشگاهی در معرض دید عموم قرار گرفته و گواهی رسمی انجمن سینمای جوانان به صاحبان آثار راه یافته به نمایشگاه اعطا می گردد.

بایزیدی گفت: علاقه مندان تا 25 اسفندماه جاری فرصت دارند تا آثار خود را به آدرس پستی دبیرخانه، دفتر انجمن سینمای جوانان واقع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد بفرستند و یا به آدرس الکترونیکی hooran2020@gmail.com و یا آیدی تلگرام hooran2020@ ارسال نمایند.

وی افزود: علاقه مندان به همراه آثار ارسالی خود، نام صاحب اثر، کد ملی و شماره تماس را قید نمایند تا در صورت احتیاج با آنان تماس برقرار گردد.

رییس انجمن سینمای جوانان مهاباد اضافه نمود: آنالیز آثار در فروردین ماه سال آینده انجام می گردد و زمان برپایی نمایشگاه نیز در اردیبهشت ماه 1399 در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود.

انجمن سینمای جوانان مهاباد یکی از انجمن های 60 گانه سینمای جوانان در ایران است که از سال 1366 در این شهرستان راه اندازی شد و تا به امروز به بیش از سه هزار هنرجو در رشته های مختلف فیلم سازی، تدوین، عکاسی و غیره آموزش دیده اند و هم اکنون دارای 100 نفر عضو فعال است.

مهاباد با 237 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران نمایشگاه عکس هوران در مهاباد برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نمایشگاه عکس هوران در مهاباد برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید