خطیبی: در برابر سایپا مستحق برد بودیم

به گزارش وبلاگ 2012، خبرنگاران/مرکزی سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک از عملکرد شاگردانش در ملاقات با سایپا تهران اظهار رضایت کرد.

خطیبی: در برابر سایپا مستحق برد بودیم

رسول خطیبی، آدینه 17 بهمن پس از تساوی یک بر یک تیمش در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور در جمع وبلاگ 2012 اضافه نمود: تیم ما در مجموع، بازی خوبی ارائه کرد و در دقایق زیادی از بازی، توپ و میدان در اختیار ما بود و اگر از موقعیت های خود به خوبی استفاده می کردیم می توانستیم با 3 امتیاز بازی را به خاتمه برسانیم.

خطیبی ادامه داد: بعد از دو بازی سنگینی که مقابل پرسپولیس و تراکتور انجام دادیم، پیش بینی می کردیم که این هفته بازی راحتی نداشته باشیم و سایپا هم تیم جنگنده ای بود که بازی فیزیکی را در دستور کار داشت.

وی با بیان اینکه تیم ها هم وقتی به اراک می آیند از انگیزه زیادی برای کسب امتیاز برخوردار هستند، گفت: 10 دقیقه اول بازی نمایش خوبی نداشتیم، اما از این دقیقه به بعد توپ و میدان در اختیار ما بود و موقعیتی به تیم حریف ندادیم. اگر از موقعیت های خود به خوبی استفاده می کردیم مطمئنا با نتیجه خوبی پیروز میدان بودیم؛ سایپا هم فقط دل به ضد حملات بسته بود و موقعیتی به این تیم ندادیم.

وی اضافه نمود: از لحاظ فوتبالی تیم برتر بازی و مستحق برد بودیم، اما همین که گل خورده را در واپسین لحظات بازی جبران کردیم، جای خوشحالی دارد و از زحمات بازیکنان تشکر می کنم.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در مورد قضاوت داور بازی گفت: تقاضا داریم در بازی هایی که تیم های تهرانی حضور دارند، از داوران شهرستانی استفاده نمایند. داور این بازی بازیکنان ما را در نیمه اول عصبی کرد و حتی در نیمه اول من دیدم که به دلیل سنگینی بازی رنگ داور پریده بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خطیبی: در برابر سایپا مستحق برد بودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطیبی: در برابر سایپا مستحق برد بودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید