خوزستان، تارتار: تیم ها جرأت نمی نمایند در جهنم زرد برای سه امتیاز بیایند، کار استقلال از ما سخت تر است

به گزارش وبلاگ 2012، سرمربی تیم فوتبال مسجد سلیمان اعتقاد دارد در بازی فردای این تیم مقابل استقلال کار میهمان تهرانی دشوارتر خواهد بود.

خوزستان، تارتار: تیم ها جرأت نمی نمایند در جهنم زرد برای سه امتیاز بیایند، کار استقلال از ما سخت تر است

به گزارش وبلاگ 2012 از مسجد سلیمان، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با استقلال گفت: یکی از طرفداران ما گلایه داشت که چرا تمرینات پشت درهای بسته برگزار می گردد. باید از این بابت از همه طرفداران عذرخواهی کنم. این موضوع در فوتبال حرفه ای جا افتاده است که در دو روز آخر تمرینات که نفرات معین می شوند و تاکتیک ها در زمین پیاده می گردد، تیم ها پشت درهای بسته تمرین می نمایند.

وی ادامه داد: باید موضوع را به خاطر تیم قبول کنیم و تماشاگران مان هم این بحث را درک نمایند. ما مجبوریم چنین کاری را انجام دهیم و موفقیت تیم مهم است. اگر بدانیم همه ی طرفداران خودمان در استادیوم حضور دارند، درهای تمرین را نمی بستیم، اما ممکن است در میان طرفداران، کسانی باشند که تمرینات ما را ببینند، نکات لازم را شناسایی نمایند و به حریف بگویند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در خصوص دیدار برابر استقلال گفت: فکر می کنم یک بازی خیلی سخت برای هر دو تیم در پیش باشد. این دیدار برای ما سخت است، چون حریف ما تیم استقلال است و نام بزرگ و طرفداران قابل احترامی دارد. این تیم برای قهرمانی بسته شده و این موضوع کار ما را سخت می نماید. استقلال در دو هفته گذشته خوب نتیجه نگرفته است و انرژی مضاعفی برای بازی فردا صرف می نماید.

تارتار این مسابقه را دیداری سخت برای استقلال دانست و توضیح داد: آنها به شهر مسجدسلیمان آمده اند. شهری که معمولاً تیم ها به خاطر طرفداران پرشور آن، جرأت نمی نمایند برای سه امتیاز بیایند و به همین دلیل به استادیوم ما، لقب جهنم زرد داده اند. در این شرایط لرزه بر اندام بازیکنان حریف می افتد. طرفداران که یار دوازدهم نفت مسجدسلیمان محسوب می شوند، فردا هم یار و یاور و قوت قلب ما هستند.

وی ضمن تمجید از شاگردانش اعلام نمود: بازیکنان باانگیزه ای داریم. در دو بازی گذشته در شرایط سختی بازی کردیم و امتیازات نسبتاً خوبی گرفتیم. البته کار استقلال به مراتب سخت تر است. ضمن احترام به استقلال، هدف ما کسب سه امتیاز است و امیدوارم به این مهم برسیم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره صحبت یکی از وبلاگ 2012 مبنی بر لزوم ورود یک مهاجم گلزن به این تیم گفت: تیم ما تغییرات گسترده ای داشته ایم و بیشتر از یک مهاجم گلزن، به هماهنگی احتیاج داریم. باید شناخت بیشتری از یکدیگر پیدا کنیم که این موضوع زمان بر است. مهاجمان ما مانند میرجوان، حاتمی و جانفزا در سال های اخیر کم گل نزده اند. دغدغه ما بیشتر هماهنگی تیم است که به مروز زمان به دست می آید.

برای هر نوع بازی از جمله بازی هوایی و زمینی بازیکن داریم.، تارتار ضمن بیان این جمله گفت: تیم را به گونه ای بستیم که در هر پست، دو بازیکن خوب داشته باشیم. نه اینکه در یک پست، یک بازیکن خیلی خوب داشته باشیم و یک بازیکن ضعیف. کوشش کردیم که رقابت از خط دروازه تا خط حمله در تیم وجود داشته باشد تا بازیکنان روز به روز پیشرفت کند.

وی درمورد غایبان تیمش برای دیدار برابر استقلال گفت: ما بازیکن مصدوم یا محروم نداریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خوزستان، تارتار: تیم ها جرأت نمی نمایند در جهنم زرد برای سه امتیاز بیایند، کار استقلال از ما سخت تر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوزستان، تارتار: تیم ها جرأت نمی نمایند در جهنم زرد برای سه امتیاز بیایند، کار استقلال از ما سخت تر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید