رازهای اسامی فیک خواننده های ایرانی

به گزارش وبلاگ 2012، خبرنگاران:بسیاری از خواننده ها از اسامی فیک با جذابیت بالا استفاده میکنند و به نظر می رسد این اسامی رنگ و لعاب بیشتری به دنیای خوانندگی داده است.

رازهای اسامی فیک خواننده های ایرانی

حامد همایون نام هنری سید حامد محمودزاده است . حامد همایون با انتخاب نام هنری تا به حال خوش درخشیده است. حامد همایون، خواننده و آهنگساز ایرانی است.حامد همایون یکی از خواننده های جوان این روزهای موسیقی پاپ است که در بدو ورودش به جهانی خوانندگی حسابی مورد توجه نهاده شد و با گل کردن آهنگ هایش طرفداران زیادی پیدا کرد.حامد همایون اولین بار شب یلدای سال 95 مهمان تلویزیون شد و با اجرای یک قطعه در برنامه ای از شبکه پنج در میان مردم شناخته شد و دی ماه همین سال بود که اولین آلبوم رسمی خود را روانه بازار موسیقی کرد و مورد استقبال زیادی از سوی مردم نهاده شد.

موسیقی از بخش های پرطرفدار جهانی هنر است که طرفداران زیادی دارد و خواننده های زیادی در این عرصه فعالیت میکنند. افزایش تعداد خواننده های جهانی موسیقی جذابیت های زیادی به این عرصه بخشیده است و یکی از اتفاقات رایج این روزهای موسیقی استفاده از اسامی فیک است.

حمید هیراد

حمید هیراد یکی دیگر از خواننده های جوان موسیقی پاپ و تلفیقی است که سال 1370 به دنیا آمد و اولین آهنگ مشترکش را با پازل بند در اسفندماه سال 95 روانه بازار موسیقی کرد.

حمید حسین زاده نام اصلی حمید هیراد است و این خواننده جوان هم به مانند بسیاری دیگر از چهره های سرشناس نام هنری را برای خود انتخاب نموده است.

مستم کن اسم اولین آهنگ مستقل حمید هیراد بود که در اردیبهشت سال 96 به بازار موسیقی آمد و بعد از آن تک آهنگ های بیشماری از آن خواننده جوان منتشر شد که با استقابل خوبی روبرو گشت.

حمید هیراد اسفندماه سال 98 خبر از ابتلا به بیماری سرطان خون داد و گفت که سه سال است که با این بیماری دست و پنجه نرم میکند.

فرزاد فرخ

فرزاد فرخ خواننده جوان کشورمان یکی دیگر از چهره های هنری است که نام هنری دارد و نام اصلی او فرزاد امید فرخی فرد شیرازی است.

اصالت این خواننده کشورمان از سمت پدر به شیراز و از سوی مادر به آبادان میرسد و این خواننده جوان فعالیت در جهانی موسیقی را از سال 1380 شروع کرد و با انتشار دو آهنگ مورد توجه نهاده شد و با بستن قرارداد در شرکت فرهنگی هنری آوازی نو به صورت جدی فعالیت در جهان یموسیقی را شروع کرد.

انرژی مثبت اولین آلبوم رسمی فرزاد فرخ است که سال 97 منتشر شد و تک آهنگ های زیادی هم منتشر کرد که مورد توجه نهاده شد.

آرون افشار

آرون افشار یکی دیگر از خواننده های پرطرفدار این روزهای جهانی موسیقی است که اولین روز تیرماه سال سال 77 به دنیا آمد و به علت علاقه زیاد به موسیقی از دوران کودکی آموزش گیتار را شروع کرد.

این چهره جوان جهانی موسیقی هم مانند بعضی دیگر از سلبریتی ها نام هنری آرون افشار را برای خودش انتخاب نموده است و نام اصلی او وحید افشار است.

آرون افشار حضور جدی در جهانی موسیقی را از سال 96 شروع کرد و برای اولین بار در سالن همایش های نمایشگاه بین المللی در دی ماه 98 کنسرتی را برگزار کرد و آهنگ جانم باش از مشهورترین آثار کارنامه هنری او است.

حامد هاکان

حامد هاکان خواننده موسیقی پاپ یکی دیگر از چهره هایی است که نام هنری دارد و نام اصلی او حامد ذاکری است که سال 62 در شهر ری به دنیا آمد.

این خواننده کشورمان گرایش به موسیقی پاپ را از سن 17 سالگی شروع کرد و به علت تولد در خانواده ای مذهبی و داشتن پدری روحانی پیش از آن در زمینه خواندن اشعار مذهبی فعالیت داشت.

حامد هاکان اولین آلبوم خود را سال 83 به صورت اینترنتی منتشر کرد و ترانه های زیادی از او در جهانی موسیقی وجود دارد. این هنرمند کشورمان متاسفانه در 12 مهرماه سال 96 بر اثر ایست قلبی درگذشت.

پرواز همای

پرواز همای با نام اصلی سعید جعفرزاده احمد سرگورابی از خواننده های موسیقی سنتی است که سال 58 به دنیا آمد و با گروه مستان در ساخت موسیقی های سنتی همکاری میکند.

ورود رسمی پرواز همای به جهانی موسیقی از سال 85 با تاسیس گروه مستان شروع شد و اجراهای متعدد پرواز همای در کاخ نیاوران و تالار وحدت مورد استقبال زیادی از سوی مردم نهاده شد و آلبوم های موسیقی زیادی را روانه بازار موسیقی کرد.

منبع :وقت صبح

منبع: رکنا

به "رازهای اسامی فیک خواننده های ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رازهای اسامی فیک خواننده های ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید