رمزگشایی از اظهارات جدید ترامپ؛ هیچکس در آمریکای جو بایدن ایمن نخواهد بود!

به گزارش وبلاگ 2012، ایسنا نوشت: رئیس جمهوری آمریکا یک تصویر پادآرمانشهر از آنچه آمریکای جو بایدن خواهد بود، ترسیم کرده و تاکید دارد چنانچه این معاون سابق باراک اوباما در نوامبر پیروز رقابت کاخ سفید شود، جرم و هرج و مرج در جوامع تاخت و تاز می کنند.

رمزگشایی از اظهارات جدید ترامپ؛ هیچکس در آمریکای جو بایدن ایمن نخواهد بود!

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، با این حال آنچه در صحبت های دونالد ترامپ ناگفته ماند، این است؛ افزایش اخیر در جرایم خشونت بار در چندین شهر آمریکا در دوران ریاست جمهوری خود ترامپ رخ داده است.

رابرت اسپیتزر، کارشناس سیاسی کالج دولتی دانشگاه ایالتی نیویورک در کورتلند می گوید: وارونه گویی در فهرست مواردی است که رئیس جمهوری ترامپ درباره آن نگران است.

اسپیتزر که تحقیقاتش روی سیاست های مرتبط با سلاح و ریاست جمهوری آمریکا متمرکز است، می گوید: او به کتاب دستور بازی روی آورده است -او به ترس آمریکایی ها چنگ می اندازد و بعد آن ترس ها را به حزب دموکرات خصوصا جو بایدن مرتبط می کند.

تلاش ترامپ برای به بازی دریافت بایدن در این جهت، دنباله یک الگویی است که در طول ریاست جمهوری او دیده شده است؛ اینکه او برای انداختن مسوولیت به گردن دیگران، اغلب باراک اوباما، رئیس جمهوری پیشین آمریکا، تلاش می کند، با وجود اینکه سه سال از روی کار آمدنش می گذرد.

ترامپ با دمدین در کمپین نظم و قانون ریچارد نیکسون در 1968، تلاش دارد جان تازه ای در پایگاه محافظه کار خود بدمد و هم زمان به گروه کوچکی از رای دهندگان مردد گریزی بزند و این پرسش را مطرح کند؛ کدام مرد شما را ایمن تر نگاه می دارد؟

دونالد ترامپ با تکه بر تصاویر منتخبی از خشونت ها، روی ادامه ناآرامی سرمایه گذاری می کند اما اعتراضات ممکن است کاهش یابد. جرایم خشونت بار در سراسر آمریکا در سه دهه گذشته در جهت نزولی بوده است.

لانا اریکسون، معاون ارشد اندیشکده راه سوم می گوید تلاش ترامپ برای استفاده از سبک نیکسون و اشاره به نگرانی ها درباره جرایم عجیب است چرا که برخلاف دوران نیکسون در 1968 ترامپ در کاخ سفید حضور دارد. اریکسون که در شاخه سیاست و سیاستگذاری اجتماعی این نهاد چپ میانه فعال است، اضافه کرد: ترامپ، رئیس جمهوری حال حاضر است. بنابراین اگر اکنون اتفاقات بدی در حال وقوع هستند، مقصر آنها اوست. نمی دانم او چطور می خواهد رای دهندگان را توجیه کند که این ها تقصیر جو بایدن هستند.

ترامپ تلاش دارد تا بایدن را به عنوان اسیر لیبرال ترین عناصر حزبش به تصویر بکشد که خواستار تغییر شکل ناگهانی در سیاستگذاری در آمریکا شده است.

کمپین این رهبر جمهوری خواه، تبلیغاتی را در ایالت های چرخشی منتشر کرده است که نشان می دهد زنی با تماس با پلیس برای مقابله با مهاجمی که وارد خانه اش شده، درخواست کمک می کند و نوار ضبط شده ای به او اطلاع می دهد چون بودجه پلیس کم شده، هیچکس برای پاسخگویی به او وجود ندارد.

رئیس جمهوری آمریکا به تازگی در پیامی توییتری به زنان خانه دار حومه نشین آمریکا هشدار داد که بایدن محله و رویای آمریکایی شما را نابود خواهد کرد. ترامپ اعلام نمود: هیچکس در آمریکای جو بایدن ایمن نخواهد بود!

شیکاگو، لس آنجلس، فیلادلفیا و نیویورک شاهد افزایش در جرایم خشن و قتل در سال جاری میلادی بودند و ترامپ نیروهای فدرال را گسیل کرده یا برنامه هایی برای اعزام نیروهایی به البوکرکی در ایالت نیومکزیکو، شیکاگو و کانزاس سیتی ایالت میزوری دارد تا جلوی ناآرامی را بگیرند. او همچنین نیروهای فدرال را به پورتلند ایالت اورگان اعزام کرده تا با زور برای سرکوب اعتراضات در اطراف دیوان فدرال تلاش کنند.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "رمزگشایی از اظهارات جدید ترامپ؛ هیچکس در آمریکای جو بایدن ایمن نخواهد بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رمزگشایی از اظهارات جدید ترامپ؛ هیچکس در آمریکای جو بایدن ایمن نخواهد بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید