روزنه امید برای المپیک؛ سهراب مرادی تمریناتش را شروع کرد

به گزارش وبلاگ 2012، سهراب مرادی پس از عمل جراحی تمرینات خود را برای حضور در المپیک 2020 توکیو شروع کرد.

روزنه امید برای المپیک؛ سهراب مرادی تمریناتش را شروع کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ 2012، با وجود تلاشی که فدراسیون وزنه برداری برای حفظ موجودیت و پتانسیل خود دارد، اما به دلیل تعلل سعید علی حسینی و کیانوش رستمی در موضوع ثبت نام و حضور در مسابقات گزینشی المپیک، شانس علی حسینی به کل برای حضور در رویداد بزرگ المپیک از دست رفت و بخت کیانوش رستمی نیز با توجه به عملکرد ضعیفی که در چند سال اخیر داشته، برای کسب امتیاز لازم و حضور در المپیک 2020 به شدت کاهش یافته است.

در عین حال سهراب مرادی امید اول وزنه برداری ایران در دسته 96 کیلوگرم نیز به دلیل مصدومیت های پی در پی، حضور در مسابقات جهانی پاتایا را از دست داد. مرادی اما پس از مدت ها دست به وزنه شد و این می تواند یک خبر خوب برای علاقمندان به این رشته باشد.

وزنه زدن دوباره مرادی، بعد از عمل جراحی شانه، می تواند خبر بسیار امیدوارکننده ای برای وزنه برداری ایران باشد. مرادی یکی از دو طلای تیم ملی در مسابقات المپیک 2016 ریو را به دست آورد و بازگشت او به تخته، می وتواند نوید تکرار اتفاق بزرگ ریو را در توکیو بدهد.

هر چند کارشناسان می دانند بازگشت به رکوردهای قبلی و ارتقای آن با توجه به عملکرد وزنه بردار چینی در مسابقات اخیر، برای سهراب مرادی که در ماه های اخیر درگیر مصدومیت و جراحی بوده، کار سختی است، اما او پیش از این در المپیک 2016 ریو نیز نشان داد که عزم جزمی برای کسب موفقیت دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "روزنه امید برای المپیک؛ سهراب مرادی تمریناتش را شروع کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزنه امید برای المپیک؛ سهراب مرادی تمریناتش را شروع کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید