سرمایه گذاری 17 میلیارد دلاری در تگزاس برای حل مشکل کمبود تراشه

به گزارش وبلاگ 2012، کمبود تراشه های مختلف در آمریکا به چنان مشکل جدی مبدل شده که مقامات شهر تگزاس برای حل آن به سامسونگ معافیت مالیاتی داده اند تا برای ساخت یک کارخانه تراشه 17 میلیارد دلاری اقدام کند.

سرمایه گذاری 17 میلیارد دلاری در تگزاس برای حل مشکل کمبود تراشه

به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت وبلاگ 2012 به نقل از رویترز، سامسونگ در حال حاضر در پی آنالیز دو مکان در تگزاس است تا یکی از آنها را برای تاسیس کارخانه فراوری تراشه خود انتخاب کند. یکی از این دو مکان در شهر تیلور تگزاس و دیگری در آستین تگزاس واقع شده است.

راه اندازی کارخانه مذکور 1800 فرصت شغلی خلق خواهد نمود. ممکن است سامسونگ برای تاسیس این کارخانه نقاطی را در آریزونا یا نیویورک انتخاب کند. معافیت مالیاتی در نظر گرفته شده برای زمین ساخت کارخانه سامسونگ طی مدت 10 سال بین 90 تا 92.5 درصد خواهد بود. بعلاوه معافیت مالیاتی 92.5 درصدی برای املاک تازه ساز به مدت ده سال در نظر گرفته شده است.

قرار است تصمیم گیری نهایی در این زمینه تا روز چهارشنبه به عمل آید. دو محل درنظر گرفته شده برای ساخت این کارخانه در آستین و تیلور 40 کیلومتر با هم فاصله دارند و البته زمین شهر تیلور 4.81 کیلومتر مربع مساحت دارد و بسیار بزرگتر از زمین آستین است. انتظار می رود عملیات ساخت کارخانه های مذکور از اواخر سال 2024 شروع گردد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "سرمایه گذاری 17 میلیارد دلاری در تگزاس برای حل مشکل کمبود تراشه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمایه گذاری 17 میلیارد دلاری در تگزاس برای حل مشکل کمبود تراشه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید