سرپرست معاونت صنایع دستی استان قم منصوب شد

به گزارش وبلاگ 2012، در حکمی از سوی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم، مهدی نصر اصفهانی به عنوان سرپرست معاونت این اداره کل منصوب شد.

سرپرست معاونت صنایع دستی استان قم منصوب شد

به گزارش وبلاگ 2012 به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم، امروز یکشنبه 11 شهریور 1397 در مراسمی با حضور حمید یزدانی، مدیرکل میراث فرهنگی این استان، مهدی نصر اصفهانی به عنوان سرپرست معاونت صنایع دستی معرفی گردید و از حسن بحرینی معاون سابق صنایع دستی اداره کل تقدیر شد.

یزدانی در این مراسم گفت: در شیوه فراوری رشته های مختلف صنایع دستی فرایندهایی وجود دارد که حفظ آنها برای نسلهای آینده اهمیت فراوانی دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی قم ادامه داد: اهمیت صنایع دستی علاوه بر ارزش مالی آنها بشتر بخاطر فکر و اندیشه است که آن جلوه های بصری را ایجاد و در فراوری آن اثر مؤثر است.

یزدانی با بیان این که میراث فکری و معنوی ایرانیان، نیازمند تلاشی مضاعف از جانب میراث فرهنگی است تا حفظ و پاسداری گردد، گفت: امیدوار هستیم فرایند ثبت میراث ناملموس فراوری محصولات در حوزه صنایع دستی به همت معاون جدید صنایع دستی و همیاری سایر همکاران توانمند این معاونت با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند.

منبع: میراث آریا

به "سرپرست معاونت صنایع دستی استان قم منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست معاونت صنایع دستی استان قم منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید