شرایط مناسبی برای برگزاری کنکور نیست ، سلامت داوطلب در اولویت است

به گزارش وبلاگ 2012، نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس گفت: همانطور که ما توصیه می کنیم که مردم مسافرت نروند و در استخر ورزشی سرپوشیده و مجلس عروسی و عزا را تعطیل کردیم، در موضوع کنکور هم باید پیش قدم شویم چرا که برگزاری آن در شرایط فعلی اصلا به صلاح نیست.

شرایط مناسبی برای برگزاری کنکور نیست ، سلامت داوطلب در اولویت است

به گزارش وبلاگ 2012 به نقل از فارس، آرا شاوردیان نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس شورای اسلامی گفت: طی این روزها با حجم زیادی از مطالبات مردمی در راستای عدم تعویق کنکور روبرو هستم.

وی اضافه نمود: متاسفانه طی روزهای اخیر شاهد افزایش آمار مبتلایان و فوت شدگان ناشی از ابتلا به ویروس کرونا هستیم.

نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس شورای اسلامی در ادامه اعلام کرد: بسیاری از خانواده داوطلبان ابراز نگرانی کردند که امکان جابجایی و سفر و انتقال شهر به شهر فرزندان آنها برای آزمون وجود ندارد.

وی اضافه نمود: حتی طی این جابجایی ممکن است حداقل یک فرد از خانواده همراه این داوطلبان باشد؛ حال اگر از بین این افراد فرد یا افرادی ناقل باشند آمار فاجعه باری پس از برگزاری آزمون خواهیم داشت.

شاوردیان همچنین مطرح کرد: بیشتر افراد و شرکت نمایندگان کنکور هم زیر 40 سال هستند و قشر جوان جامعه را تشکیل می دهد لذا شرایط مناسبی برای برگزاری کنکور نیست و برگزاری هرگونه آزمون حضوری و کنکوری را در شرایط فعلی به صلاح نمی دانیم و معتقدیم باید در یک شرایط مساعد برگزار گردد تا پیک فعلی کرونا را رد نموده باشیم و قطعا نظر ستاد مقابله با کرونا و وزیر بهداشت هم همین است.

این نماینده مجلس در پایان تاکید نمود: همانطور که ما توصیه می کنیم که مردم مسافرت نروند و از سفر به استان های دیگر خودداری نمایند و همچنین در کنار آن استخر ورزشی سرپوشیده و مجلس عروسی و عزا را تعطیل کردیم، در این زمینه هم باید پیش قدم شویم چرا که برگزاری آزمون ها و کنکور اعم از دکتری، ارشد و کارشناسی در شرایط فعلی اصلا به صلاح نیست چون سلامت جامعه و افراد کشور در اولویت است.

منبع: همشهری آنلاین

به "شرایط مناسبی برای برگزاری کنکور نیست ، سلامت داوطلب در اولویت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط مناسبی برای برگزاری کنکور نیست ، سلامت داوطلب در اولویت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید