صدور 541 گواهینامه به هنرآموختگان صنایع دستی در خراسان شمالی

به گزارش وبلاگ 2012، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی با اشاره به برگزاری و مشارکت صنعتگران در دوره های آموزش صنایع دستی گفت: در سال گذشته برای 541 نفر از هنر آموختگان صنایع دستی استان گواهینامه صادر شد.

صدور 541 گواهینامه به هنرآموختگان صنایع دستی در خراسان شمالی

به گزارش وبلاگ 2012 به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی، حبیب یزدان پناه روز شنبه 9 فروردین ماه 99 بابیان این مطلب اضافه نمود: این دوره های آموزشی با موضوعات کارآفرینی، ایجاد کسب وکار، بسته بندی، آشنایی با قوانین و مقررات صادرات، استاندارد کارگاه و مواد برای علاقه مندان تمام رشته های صنایع دستی در استان برگزار گردید.

او توضیح داد: در سال گذشته، 613 نفر در استان از دوره های آموزشی و کارگاه های صنایع دستی بهره مند شدند و آموزش های لازم را دریافت کردند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی مطرح کرد: همچنین در سال 98 باهدف رونق دریافت صنایع دستی روستایی و عشایری، 12 میلیارد و 500 میلیون ریال به فعالان بخش صنایع دستی استان تسهیلات پرداخت شد.

او گفت: هم اکنون 61 رشته صنایع دستی در استان فعال است و بیش از 15 هزار صنعتگر و هنرمند درزمینهٔ فراوری این صنایع فعالیت می نمایند.

منبع: میراث آریا

به "صدور 541 گواهینامه به هنرآموختگان صنایع دستی در خراسان شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور 541 گواهینامه به هنرآموختگان صنایع دستی در خراسان شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید