فراگستر، نرم افزار افزایش بهره وری و همکاری تیمی

به گزارش وبلاگ 2012، این روزها استفاده ازیک سامانه اتوماسیون جامع و هماهنگ به منظور تسهیل امور، مدیریت بهتر و صرفه جویی در وقت و هزینه به یکی از مهم ترین دغدغه های مجموعه های عظیم و کوچک تبدیل شده است.

فراگستر، نرم افزار افزایش بهره وری و همکاری تیمی

در گذشته فقط سازمان های عظیم متقاضی استفاده از سامانه های اتوماسیون بودند اما با گذشت زمان اکنون کسب وکارهای متنوعی از فرآیندهای به روز در این زمینه بهره می برند.

شرکت مهندسی پژوهشی فراگستر با نشان فراگستراز برندهای مطرح اتوماسیون برای انواع کسب و کارهای کشور است که سابقه درخشانی در این زمینه دارد.

علیرضا معمارزاده، قائم مقام مدیر عامل شرکت فراگستر درباره ماجرای شروع فعالیت های این شرکت دانش بنیان به وبلاگ 2012 می گوید:مهندس هادی و مهدی شریفی بابررسی نمونه های پیروز الگوهای گردش اطلاعات سازمانی در کشورهای پیشرفته از سال 76 کار خود را با تمرکز بر ارائه راهکارهای یکپارچه فناوری اطلاعات شروع کردند و پس از چهار سال فعالیت با رویکرد اصلی سامانه اتوماسیون اداری، شرکت فراگستر را در سال 80 به ثبت رساندند. اکنون بیش از دو دهه است که در فراوری نرم افزار اتوماسیون کسب و کار فعالیت می کنیم.

سوابق پیروز فراگستر در اجرای پروژه های اتوماسیون در ابعاد عظیم

معمار زاده در خصوص فعالیت های شرکت فراگستر تصریح می نماید:ما به اسم شرکتی دانش بنیان، دارای رتبه یک شورای عالی انفورماتیک و بعلاوه تندیس طلایی و گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان در طی سنوات متوالی هستیم. در کارنامه فراگستر اجرای پروژه های پیروز با سازمان ها و نهادهای عظیمی مانند بانک ملی ایران، ایرانسل،دیوان عدالت اداری و ... وجود دارد. در حال حاضر بیش از 2000 سازمان با گستردگی 450هزار کاربر با نرم افزار فراگستر، بهره وری تیم شان را افزایش داده اند.

برای مثال از یک نمونه اجرای پیروز پروژه استقرار سامانه ها در ابعاد کشوری می توان از اجرا و پیاده سازی اتوماسیون کسب وکاردر بانک ملی ایران نام برد. این پروژه در گام اول با دسترسی نزدیک به هزار کاربر به انواع فرآیندهای اداری و مکاتبات شروع شد. سپس درگام دوم با حدود 10هزار کاربر در سطح تمام ادارات کل، امور شعب و شعب استان تهران و در گام سوم در سراسر ایران با بیش از 60هزار کاربر این فرایند توسعه پیدا کرد و از دستاوردهای این سامانه می توان به صرفه جویی ماهانه میلیاردها تومان اشاره نمود.

فراگسترنرم افزاری برای افزایش بهره وری و همکاری تیمی است که به شما امکان می دهد در یک محیط کاری تمام مکاتبات، اسناد، فرم ها، فرآیندها و ارتباطات سازمانی را اجرا و مدیریت کنید.

عضو هیئت مدیره این شرکت دانش بنیان در ادامه به گستردگی مخاطبان این سامانه اشاره می نماید و می گوید:از این سامانه می توان برای ایجاد و توسعه کار تیمی مناسب و افزایش شفافیت ارتباطات در یک سازمان بهره برد.ما کوشش می کنیم تصویری که در فکر عموم مردم از اتوماسیون صرفاً برای استفاده در حوزه های امور اداری وجود دارد را به بهره برداری از این سامانه در کلیه ابعاد کسب وکار سازمانی تغییر دهیم، به طوری که علاوه بر بهره برداری از یک سامانه جامع اتوماسیون به وسیله تمام واحدهای سازمانی، سازمان بتواند از این بستر جهت تعامل با مشتریان و ذینغعان خود هم استفاده حداکثری کند و بعلاوه این امکان را فراهم کردیم تا کلیه اطلاعاتی که در سایر سامانه های تخصصی سازمانی هم فراوری می گردند هم در یک ساز وکار یکپارچه و در یک محیط کاری تیمی در اختیار کاربر قرار گیرد.

به روزترین خدمات و دستاوردهای اتوماسیون

قائم مقام مدیر عامل فراگستر در انتها از بروزترین دستاوردها و خدماتی که در حوزه اتوماسیون به بهره برداران ارائه نموده است می گوید و تأکید می نماید: همواره سعی داریم بر اساس نظراتی که از مخاطبان و مشتریان خود دریافت می کنیم و هم متناسب با احتیاجهای روز آنان که به طور پیوسته و به سرعت در حال تغییر است، اهداف و چشم اندازهای جدیدی تعریف کنیم. یکی از مباحثی که طی دو سال اخیر برای توسعه آن مشغول به فعالیت هستیم بحث رایانش ابری (Cloud) است. استفاده از این فنوری در ایران به شدت در حال توسعه است. این نوع پیاده سازی باعث ایجاد توانایی پاسخگویی به سامانه ها به صورت متمرکز و در نتیجه صرفه جویی در هزینه های بهره بردار می گردد، امنیت اطلاعات بهره بردار را بهتر تضمین می نماید، سامانه را در دسترس پذیرتر نگه می دارد و به روزرسانی سامانه دراین شیوه هم سریع تر است.

معمارزاده ادامه می دهد: موضوع دیگر جست وجوی معنایی و پردازش زبان در جست وجوی کلمات و اطلاعات در اتوماسیون کسب وکار فراگستر است که ما آن را ارائه نموده ایم. با استفاده از این قابلیت،کاربر می تواند علاوه بر کلمه ای که جست و جو می نماید تمام مستنداتی که در آن نوعی ارتباط معنایی با کلمه مورد جست وجو وجود دارد را هم در اختیار داشته باشد، امکان جستجویی مشابه گوگل در اتوماسیون.

سومین موضوع، داده کاوی اسناد است؛ به گونه ای که این سامانه قادر باشد با خوشه بندی اطلاعات (clustering)،نامه ها و اسناد و مکاتبات را بصورت هوشمند به همدیگر مرتبط کند. آخرین مورد گردش داده های ساختارمند است. با این امکان کاربر می تواند بدون احتیاج به دانش برنامه نویسی فرم های مورد نظرش را طراحی کند و داده های ساختارمند را به گردش در آورد. در واقع طراحی انواع فرم های اطلاعاتی مانند انواع فرم های منابع انسانی، نظرسنجی، ثبت سفارش و درخواست به وسیله کاربران در این روش به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

چرا اتوماسیون فراگستر؟

مهندس معمارزاده در خصوص مزایای رقابتی این سامانه شرح می دهد:اولین ویژگی مقیاس پذیر بودن سامانه اتوماسیون فراگستر است که باعث می گردد این سامانه در کمترین زمان خودش را با رشد و افزایش کاربر سازمان (از ده تا چند ده هزار) مطابقت دهد. مزیت دوم، سادگی کار با سامانه و کاربرپسندبودن فراگستر است، به طوری که استفاده از آن بسیار ساده و متناسب با احتیاج کاربر طراحی شده است.برای مثال ویژگی تبدیل گفتار به متن که به علت استقبال کاربران و احتیاج آنها در فرآیند فراوری مکاتبات طراحی شده است و بعلاوه امکان همسان سازی(Sync) رویدادهای تقویم سازمانی با سایر تقویم ها همچون تقویم گوگل (Google Calendar) بر روی تلفن همراه کاربران که می تواند در اطلاع رسانی رویدادهای سازمانی بسیار کاربردی باشد.سومین مزیت این است که با استفاده از خدمات یکپارچه سازی (Integration) اتوماسیون کسب و کار فراگستر می توان در یک محیط کاری مجتمع امکان گردش کلیه تعاملات سازمانی را در اختیار داشت. در آخر موضوع امنیت نرم افزاردر اتوماسیون فراگستر است،این محصول دارنده گواهینامه افتا به اسم یکی از معتبرترین گواهینامه های حوزه امنیت در داخل ایران است. این گواهینامه را سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات در زمینه امنیت آی تی و مقاوم سازی سامانه ها و سرویس ها ارائه می نماید.

راه های ارتباط با شرکت فراگستر

وبسایت: faragostar.net

ایمیل:info@faragostar.net

اینستاگرام: faragostarco

تلگرام: faragostar

تلفن: 42623 - 021

فکس:88172998 - 021

آدرس: تهران، خیابان شهید مطهری، خیابان کوه نور، خیابان هفتم، پلاک 11

سیمین دخت شاکری - نشان ایرانی 2 / روزنامه جام جم

منبع: جام جم آنلاین

به "فراگستر، نرم افزار افزایش بهره وری و همکاری تیمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراگستر، نرم افزار افزایش بهره وری و همکاری تیمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید