قیمت فیدلیتی بهمن موتور در بازار آزاد از مرز یک میلیارد تومان گذشت!

به گزارش وبلاگ 2012، شرکت بهمن موتور به تازگی نسبت به تحویل تعدادی خودروی فیدلیتی به مشتریان اقدام نموده است. همچون خودروهای تازه دیگر، فیدلیتی هم از گزند دلالان در امان نمانده است. دلالان با افزایش قیمتی گزاف نسبت به قیمت کارخانه، فیدلیتی یک میلیارد تومانی را وارد بازار کردند.

قیمت فیدلیتی بهمن موتور در بازار آزاد از مرز یک میلیارد تومان گذشت!

وبلاگ 2012 - مهدی درفشی: فیدلیتی محصول تازه بهمن موتور است که به تازگی، وارد بازار شده است. گروه بهمن با سرمایه گذاری های کلان، قیمت فیدلیتی را حد امکان کاهش داد. این امر باعث شد تا بهمن فیدلیتی نسبت به دیگر رقبا، از قیمت بسیار مناسبی برخوردار گردد. این خودرو در دو نسخه پنج و هفت نفره فراوری می گردد. قیمت نسخه پنج نفره 655 میلیون تومان و قیمت نسخه هفت نفره، 670 میلیون تومان معین شده است.

بر اساس اطلاع رسانی بهمن موتور، مرحله دوم فروش فوری فیدلیتی روز سه شنبه 12 مرداد 1400 خواهد بود. قیمت فیدلیتی در این مرحله هم قطعی است. موعد تحویل شهریورماه سال اعلام شده است. امکان انتخاب شش رنگ سفید، مشکی، سربی، آبی اطلسی، قرمز روناسی و خاکستری کهکشانی برای مشتریان وجود خواهد داشت.

فیدلیتی یک میلیارد تومانی در بازار

شرکت بهمن موتور به تازگی نسبت به تحویل تعدادی خودروی فیدلیتی به مشتریان اقدام نموده است. همانند خودروهای تازه دیگر، فیدلیتی هم از گزند دلالان در امان نمانده است. دلالان فیدلیتی را با اختلاف قیمتی گزاف نسبت به قیمت کارخانه، در بازار به فروش گذاشتند.

با پیگیری های وبلاگ 2012 و تماس با آگهی های متعدد فروش فیدلیتی، با اعلام قیمت هایی بین یک میلیارد تا یک میلیارد و 100 میلیون تومان برای این خودرو روبرو می شویم!

با توجه به کلاس بدنه، مشخصات فنی و تجهیزات ایمنی و رفاهی فیدلیتی، دلالان به سود کم قانع نشده و بیش از 400 میلیون تومان سود را برای شاسی بلند تازه بهمن درنظر گرفته اند.

قطعا با افزایش تیراژ فراوری و فروش فیدلیتی، در آینده قیمت این خودرو در بازار کاهش خواهد یافت. البته باید مراجع قانونی همانند تعزیرات حکومتی، باید از این شیوه قیمت افسار گسیخته در بازار جلوگیری نمایند.

با فیدلیتی آشنا شوید

پیش تر بیوک علی مرادلو، مدیرعامل گروه بهمن در مصاحبه با وبلاگ 2012 خبر از خرید پلتفرم فیدلیتی داد. بنابراین، فیدلیتی یک محصول استراتژیک برای این خودروساز محسوب می گردد .

چرا که قابلیت های زیادی از جمله فراوری خودرو در سگمنت های مختلف، وجود دارد. در بحث قوای محرکه هم شرکت تی وان تامین نماینده موتور با توان های مختلف خواهد بود.

فیدلیتی پرایم در دو نسخه پنج و هفت نفره فراوری می گردد. بعلاوه قابلیت انتخاب رینگ های آلومینیومی 20 اینچی برای فیدلیتی پرایم وجود دارد.

در بحث توان فنی هم فیدلیتی به پیشرانه 1.5 لیتری توربو با حداکثر قدرت 155 اسب بخار و حداکثر گشتاور 230 نیوتن متر مجهز است. نیروی پیشرانه به وسیله جعبه دنده شش سرعته دو کلاچه اتوماتیک، به محور جلو منتقل می گردد.

تجهیزات ایمنی و رفاهی بهمن فیدلیتی

در این بحث، فیدلیتی پرایم به سطح مناسبی از تجهیزات ایمنی و رفاهی مجهز است. از این تجهیزات می توان به کیسه هوای راننده، سرنشین، و جانبی، سیستم هشدار دهنده انحراف از خطوط، سیستم تشخیص نقاط کور، سیستم کنترل حرکت خودرو در سربالایی، سیستم کنترل کشش، سیستم کنترل پایداری، سیستم ورود و خروج بدون کلید، کی لس استارتر، صفحه نمایشگر 10.25 اینچی، شارژر وایرلس تلفن همراه، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک و سانروف پانوراما اشاره نمود.

منبع: بیت ران

به "قیمت فیدلیتی بهمن موتور در بازار آزاد از مرز یک میلیارد تومان گذشت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت فیدلیتی بهمن موتور در بازار آزاد از مرز یک میلیارد تومان گذشت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید