ماجرای خطر دوباره حذف استقلال از آسیا ، بدهی دردسرساز بابت مالیات بازیکنان

به گزارش وبلاگ 2012، مسئولان باشگاه استقلال در این زمینه با افرادی که به آنها بدهی مالیاتی دارند تماس گرفته و در حال رایزنی برای دریافت رضایت آنها هستند.

ماجرای خطر دوباره حذف استقلال از آسیا ، بدهی دردسرساز بابت مالیات بازیکنان

مسئولان باشگاه استقلال بعد از پرداخت بدهی به بازیکنان و مربیان سابق حالا برای پرداخت بدهی مالیاتی آنها دچار دردسر شده و در صورت عدم پرداخت بدهی این بازیکنان برای حضور در آسیا دچار مشکل خواهند شد.

به گزارش فارس، در شرایطی که مسئولان باشگاه استقلال حدود 10 روز پیش اعلام کردند مشکل صدور مجوز حرفه ای این باشگاه برای شرکت در لیگ قهرمانان اسیا حل شده است اما اواخر شب گذشته خبری مبنی بر احتمال حذف استقلال از آسیا هواداران این تیم را نگران کرد.

استقلالی ها که رضایت بازیکنانی مثل آندو تیموریان، حنیف عمران زاده، پژمان نوری، امیر قلعه نویی، بهنام برزای و .... را در روزهای آخر دریافتد تصور نمی کردند بدهی مالیاتی به چند بازیکن برای آنها دردسر ساز گردد اما ظاهرا تا زمانی که نتوانند رضایت بعضی بازیکنان سابق خود را برای پرداخت مالیات آنها بگیرند نمی توانند مجوز صدور حرفه ای را دریافت نمایند.

این در شرایطی است که باشگاه استقلال از چند سال پیش به بازیکنانی مثل جواد نکونام و مهدی رحمتی بدهی مالیاتی دارد و باید مشکل مالیاتی این بازیکنان را حل نماید.

حدود 10 روز پیش بود که اسماعیل خلیل زاده اعلام نموده بود درباره بدهی های مالیاتی با بازیکنان سابق با دکتر نوری مسئول امور مالیاتی استان تهران رایزنی هایی را انجام داده و بعید است مسئله ای در این زمینه وجود داشته باشد اما از آنجا که تا چند سال پیش بدهی مالیاتی به بازیکنان بر عهده باشگاه ها بود حالا استقلالی ها باید این مشکل را نهایتا تا فردا حل نمایند در غیر این صورت برای حضور در آسیا با مشکل روبرو خواهند شد.

مسئولان باشگاه استقلال در این زمینه با افرادی که به آنها بدهی مالیاتی دارند تماس گرفته و در حال رایزنی برای دریافت رضایت آنها هستند.

منبع: عصر ایران

به "ماجرای خطر دوباره حذف استقلال از آسیا ، بدهی دردسرساز بابت مالیات بازیکنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای خطر دوباره حذف استقلال از آسیا ، بدهی دردسرساز بابت مالیات بازیکنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید