نسخه کامل مورتال کامبت 11 برای کنسول ها و کامپیوتر عرضه خواهد شد

به گزارش وبلاگ 2012، نسخه کامل بازی مورتال کامبت 11 با نام Mortal Kombat 11 Ultimate و مجموعه دوم شخصیت های دانلودی بازی معرفی شدند. این نسخه از بازی علاوه بر بازی اصلی، تمام محتوای اضافه بازی را در بر می گیرد و برای کنسول های نسل هشتم و نهم عرضه خواهد شد. همچنین جزئیات نسخه پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس این بازی اعلام شدند.

نسخه کامل مورتال کامبت 11 برای کنسول ها و کامپیوتر عرضه خواهد شد

مورتال کامبت، شناخته شده ترین بازی مبارزه ای در کشور ما محسوب می گردد. این بازی که با خشونت افسار گسیخته خود همواره در کانون توجه بسیاری از افراد و حتی سیاسیون بوده، سی سالی است که فعالیت دارد. سال گذشته نسخه یازدهم این بازی منتشر شد که مثل هرسال گرافیک بسیار بالا و صد البته خشونتی بی مانند دارد. البته نسخه جدید بازی مورتال کامبت به جهت افزایش تأثیر استراتژی بازیکنان در بازی، تغییراتی در گیم پلی خود اعمال نموده و همچنین سیستم جدیدی برای شخصی سازی شخصیت های بازی ارائه داده است.

بسته دوم مبارز های اضافه این بازی معرفی شده که سه شخصیت جدید را به بازی اضافه می نماید. شخصیت اول رین است؛ نینجای بنفش که قدرت های فرابشری دارد و مهارت های او با باران مرتبط هستند. به عنوان مبارز دوم این بسته، ملینا به بازی اضافه شده؛ همان نسخه شبیه سازی شده کیتانا که همواره تشنه به خون است. شخصیت سوم این بسته هم کسی نیست به جز رامبو، قهرمان کله گنده فیلم های اکشن که با صدا و ظاهری شبیه به بازیگر آن، یعنی سیلوستر استالونه به بازی افزوده شده.

در بسته مبارزهای اول مورتال کامبت 11 شخصیت ترمیناتور T-800 که همان آرنولد خودمان است به بازی اضافه شد و حالا رمبو را هم در این بازی داریم. مبارزه این دو در بازی، برای هواداران این فیلم ها هیجان انگیز خواهد بود. اصولا سازنده های بازی مورتال کامبت در افزودن شخصیت های مهمان به بازی های خود سلیقه خوبی دارند و از کریتوس گرفته تا شخصیت قهرمان فیلم های دهه هفتاد و هشتادی را به بازی خود مهمان نموده اند. البته گویا ذوق و هنر آن ها برای طراحی شخصیت ملینا ته کشیده چون ظاهر پیش فرض او واقعا زشت است.

نسخه نهایی بازی مورتال کامبت 11 قرار است بسته الحاقی داستان محور Aftermath و دو مجموعه مبارز اضافه بازی را در خود داشته باشد. با این توصیفات، این نسخه بازی کامل ترین تجربه از بازی مورتال کامبت 11 را ارایه می دهد.

سازندگان بازی مورتال کامبت 11 تأیید نموده اند که این بازی برای کنسول های نسل نهم خواهد آمد. همچنین دارندگان نسخه پلی استیشن 4 این بازی می توانند بازی خود را به نسخه پلی استیشن 5 ارتقا دهند و این ماجرا برای ارتقا دادن نسخه ایکس باکس وان به ایکس باکس سری ایکس و اس صدق می نماید.

نسخه پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس بازی مورتال کامبت 11 قابلیت هایی مانند وضوح تصویر 4K پویا، گرافیک بهبود یافته، لودینگ های سریع تر و کراس پلی میان نسلی پشتیبانی می نماید. جالب است که با وجود قدرت بالای کنسول های نسل نهم توسعه دهندگان این بازی پیروز نشده اند وضوح تصویر 4K را به طور ثابت حفظ نمایند و مجبور به پویا کردن وضوح تصویر شده اند. در نتیجه هنگام کاهش نرخ فریم، بازی به طور اتوماتیک وضوح تصویر را کاهش دهد. البته برای بازی مبارزه ای مانند مورتال کامبت که تمام انیمیشن های شخصیت های آن با تعداد فریم هایی معین شده و به طور ثابت ساخته شده اند، اجرای بازی با نرخ فریم دقیقا شصت فریم بر ثانیه از هر چیزی ضروری تر است.

نسخه نسل هشتمی بازی مورتال کامبت 11 به طور محدود برای برخی از حالات بازی از قابلیت کراس پلی پشتیبانی می نماید؛ یعنی بازیکنان کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان می توانند با همدیگر بازی نمایند. حالا این قابلیت یک مرحله جلو تر رفته و تمام بازیکنان کنسول های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و اس، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان می توانند در حالات معین شده با یکدیگر بازی نمایند.

نسخه نهایی بازی مورتال کامبت 11 روز 16 نوامبر (27 آبان) عرضه و پیش فروش آن از تاریخ 15 اکتبر (24 مهر) با قیمت 60 دلار شروع می گردد. این بسته برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سویچ، کامپیوتر های شخصی و گوگل استیدیا موجود خواهد بود. تمام کسانی که در این پیش فروش شرکت نمایند به طور آنی به نسخه اصلی بازی، بسته الحاقی Aftermath، مجموعه اول مبارز ها و سه پوسته اختصاصی برای شخصیت های بازی دست پیدا می نمایند. البته این بسته در تاریخ عرضه، برای پلی استیشن 4 فقط به صورت دیجیتالی خواهد بود و نسخه فیزیکی آن در ماه اول سال 2021 منتشر خواهد شد. نسخه نینتندو سوییچ به طور کامل دیجیتالی خواهد بود.

در ادامه پیشنهاد می کنیم تریلر معرفی بسته دوم مبارزهای بازی مورتال کامبت 11 را تماشا کنید.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ

به "نسخه کامل مورتال کامبت 11 برای کنسول ها و کامپیوتر عرضه خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسخه کامل مورتال کامبت 11 برای کنسول ها و کامپیوتر عرضه خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید