نقص فنی مانع ارسال فضاپیمای بوئینگ شد

به گزارش وبلاگ 2012، براساس اخبار منتشر شده فضاپیمای تجاری ساخت شرکت بوئینگ به دلیل نقص فنی تا سال 2020 وارد ایستگاه فضایی بین المللی نخواهد شد.

نقص فنی مانع ارسال فضاپیمای بوئینگ شد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ 2012 به نقل از اسپیس ، براساس اخبار منتشر شده فضاپیمای تجاری ساخت شرکت بوئینگ تا سال 2020 وارد ایستگاه فضایی بین المللی نخواهد شد.

فضاپیمای شرکت بوئینگ سی اس تی-100 نام دارد؛ این واژه کوتاه شده واژه Crew Space Transportation است و قابلیت حمل فضانورد را دارد.

شرکت بوئینگ و اسپیس ایکس از مؤفق ترین شرکت های خصوصی هستند که توانسته اند در صنعت فضایی گام های مهمی بردارند؛ این دو شرکت تصمیم دارند میراث دار آپولو باشند و شرایط حضور انسان در ماه را فراهم کنند.

بوئینگ تصمیم دارد به کمک ناسا گردشگران را برای بازدید به فضا بفرستد؛ این شرکت خصوصی همچنین در صدد ارسال یک مأموریت هدایت شده به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) و آموزش خدمه فضاپیما به همین منظور در مرکز فضایی جانسون هوستون است.

طبق گزارش های رسیده، مأموریت فضاپیمای بوئینگ به دلیل نقص فنی تا آخر سال انجام نخواهد شد؛ همچنین ممکن است مأموریت بوئینگ سی اس تی-100 تا پایان سال 2020 به طول بی انجامد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "نقص فنی مانع ارسال فضاپیمای بوئینگ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقص فنی مانع ارسال فضاپیمای بوئینگ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید