هشدار ، این لباس ها را مطلقا در شرایط کرونایی نپوشید

به گزارش وبلاگ 2012، استاد دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران درباره ویروس کرونا و استفاده از لباس های دست دوم گفت: اکنون که شرایط خاص و اضطراری است، لباس های تاناکورا نباید مطلقا استفاده گردد.

هشدار ، این لباس ها را مطلقا در شرایط کرونایی نپوشید

به گزارش وبلاگ 2012 به نقل از ایرنا، کاظم ندافی استاد دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران اضافه نمود: لباس های تاناکورا در شرایط عادی هم از نظر بهداشتی می تواند مشکلاتی داشته باشد و در این شرایط هم مردم باید از خرید این نوع لباس ها اکیدا اجتناب نمایند.

وی درباره پرو کردن لباس گفت: هرچند پرو کردن لباس منع جدی ندارد اما برای پیشگیری از شیوع بیماری ویروسی کرونا توصیه می گردد که از امتحان کردن لباس اجتناب گردد چون ممکن است افراد مختلف این لباس ها را بپوشند.

ندافی افزود: در صورت لزوم، اگر فردی مجبور به پرو کردن لباس شد، بعد از اینکه لباس را پرو کرد باید دست های خود را مطابق با روشی که گفته شده است با آب و صابون شستشو دهد همچنین از تماس دست ها با دهان، چشم و صورت اجتناب گردد و دست های خود را با محلول های الکلی ضدعفونی کند.

استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام کرد: این بیماری به وسیله پوست سالم منتقل نمی گردد ولی چون ممکن است پیش از ما افراد دیگری هم آن لباس را امتحان نموده باشند. همچنین به دلیل اینکه بعد از پرو لباس باید اصول پیشگیری رعایت گردد بهتر است از خریدهای غیرضرور پرهیز گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "هشدار ، این لباس ها را مطلقا در شرایط کرونایی نپوشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار ، این لباس ها را مطلقا در شرایط کرونایی نپوشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید