همسرکشی مقابل چشم فرزندان پس از بیکار شدن

به گزارش وبلاگ 2012، چاقویی برداشته و مجدداً به خانه مادرزنم بازگشتم، ابتدا در آپارتمان را با لگد شکسته و سپس همسرم را گرفته و کِشان کِشان وی را به بیرون از خانه بردم...

همسرکشی مقابل چشم فرزندان پس از بیکار شدن

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه وبلاگ 2012 پویا ؛ ساعت 22:56 بیست و نهم اسفند سال گذشته مأموران کلانتری 106 نامجو در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند زنی در یک منزل در خیابان نامجو به قتل رسیده است.

بنابر اظهارات مأموران کلانتری، قاتل حدود ساعت 21 پس از ورود به خانه، همسر و مادرزنش را به دلیل اختلافات خانوادگی با ضربات چاقو مورد هدف قرار داده که همسر این مرد به علت شدت جراحات وارده جان باخته و مادرزن وی نیز دچار جراحت شده و به بیمارستان انتقال یافته بود .

تحقیقات حاکی از آن بود که متهم از صحنه جنایت متواری شده است که با دستور محسن مدیرروستا؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت، جسد مقتول برای آنالیز بیشتر به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات برای بازداشت متهم شروع شد که قاتل صبح روز بعد (یکم فروردین) با حضور در کلانتری خودش را به پلیس معرفی کرد.

متهم این پرونده پس از حضور در دادسرای امور جنایی تهران در اظهارتش به بازپرس گفت: متأهل هستم و سه فرزند نوزده، شانزده و 6 ساله دارم؛ از حدود 10 ماه قبل پس از بیکار شدن، با همسرم دچار اختلاف شده و با هم قهر کردیم؛ همسرم به منزل مادرش رفت و من نیز بیکار بودم، من بارها با همسرم تماس گرفتم و از او خواستم که به خانه بازگردد اما زنم گفت دیگر به خانه برنمی گردد؛ پس از مدتی با تهیه یک خودرو، به مسافرکشی مشغول بودم.

این مرد که 44 سال سن دارد، اضافه نمود: کوشش و رایزنی من برای بازگشت همسرم به خانه ادامه داشت و حتی هر چند وقت یکبار با همسر و فرزندانم به رستوران رفته و غذا می خوردیم اما همسرم حاضر به بازگشت به خانه نبود تا اینکه قرار شد با همسر و فرزندانم به سفر برویم و حتی قبل از عید با همسرم به خرید رفته و برایش لباس خریدم.

وی اظهاراتش به بازپرس را اینگونه ادامه داد: خانه من با منزل مادرزنم یک کوچه فاصله دارد، شب حادثه بعد از تحویل سال قرار شد که دنبال همسر و فرزندانم بروم و با هم راهی سفر شویم به همین منظور به خانه مادرزنم رفتم و به همسرم گفتم که حاضر گردد تا راهی سفر شویم اما زنم گفت به سفر نمی آید که من به او گفتم تو قول دادی اما زنم گفت سفر نمی آید.

این متهم درباره نحوه قتل همسرش به بازپرس گفت: با این حرف زنم، عصبی شده و به خانه رفتم؛ چاقویی برداشته و مجدداً به خانه مادرزنم بازگشتم، ابتدا درِ آپارتمان را با لگد شکسته و سپس همسرم را گرفته و کِشان کِشان وی را به بیرون از خانه بردم؛ در این لحظه مادرزنم وارد ماجرا شد و قصد داشت ما را جدا کند، من می خواستم او را کنار بزنم اما چاقویی که دستم بود به دست مادرزنم خورد اما من نمی خواستم مادرزنم را با چاقو بزنم.

وی اضافه نمود: در نهایت همسرم را به راهرو کشاندم و خواستم چاقو را به پهلوی او بزنم اما ناگهان به دیوار تکیه داد و نشست، در این حین ضربه چاقوی من به گردن همسرم خورد؛ پس از قتل از خانه خارج شدم و تا ساعت پنج صبح در خیابانها بودم و صبح روز بعد با حضور در کلانتری خودم را به پلیس معرفی کردم، در زمان قتل فرزندم 6 ساله ام قصد داشت جلوی من را بگیرد اما پیروز نشد همچنین دیگر فرزندم که 16 سال سن دارد نیز آنجا بود اما انگار شوکه شده بود و کاری نکرد.

متهم پس از این اظهارات با دستور محسن مدیرروستا؛ بازپرس امور جنایی تهران در اختیار مأموران اداره آگاهی نهاده شد و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

،

منبع: تسنیم

به "همسرکشی مقابل چشم فرزندان پس از بیکار شدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همسرکشی مقابل چشم فرزندان پس از بیکار شدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید