واکنش باشگاه استقلال به اصلاح قرارداد آبی پوشان با یک شرکت مواد غذایی

به گزارش وبلاگ 2012، باشگاه استقلال اظهار داشت که مسئله ای در عقد قرارداد این باشگاه با یک شرکت مواد غذایی وجود ندارد.

واکنش باشگاه استقلال به اصلاح قرارداد آبی پوشان با یک شرکت مواد غذایی

مهدی نوروزی معاون مالی باشگاه استقلال در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ 2012، درباره بحث اصلاح قرارداد باشگاه استقلال با یک شرکت مواد غذایی، گفت: با بیشتر کارخانه ها و شرکت ها ارتباط مستقیم دارم و برای باشگاه استقلال با شرکت مواد غذایی مذکور صحبت نموده بودم. این شرکت 60 سال قدمت دارد، در بورس بوده و حساب هایش در بورس تأیید شده است.

وی اضافه کرد: ما روی موضوعات با شرکت مذکور به توافق رسیده ایم و مسئله ای وجود ندارد. بعضی شرکت ها دوست دارند باشگاه های استقلال و پرسپولیس را همزمان داشته باشند و به همین دلیل گفتیم مسئله ای از جانب ما وجود ندارد و می توانید با پرسپولیس مذاکره کنید. در باشگاه پرسپولیس مسائل حقوقی وجود داشت و به همین دلیل فرایند مذاکرات و امضای قرارداد طولانی شد. ما طبق قوانین و مقررات پیش رفتیم به طوری که کارگزار باشگاه باید قرارداد ببندد و باشگاه به عنوان آگاه حضور داشته باشد.

معاون مالی باشگاه استقلال در خصوص اینکه ظاهراً وزارت ورزش و جوانان به دلیل حضور یک شخص سوم خواستار اصلاح قرارداد شده است، گفت: هر شرکتی مشاوران خودش را دارد که ارتباطی به باشگاه ها ندارد. اشاره کردم که باشگاه پرسپولیس متقاعد شد که پول به حساب کارگزار واریز گردد تا 70 درصد آن را به حساب پرسپولیس واریز کند و اگر تشخیص داد 30 درصد دیگر را نیز به حساب باشگاه بریزد.

نوروزی اعلام نمود: ما طبق قانون با کارگزار پیش رفتیم و چیزی از ما کم نمی کند، چون مسائل باشگاه را می داند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش باشگاه استقلال به اصلاح قرارداد آبی پوشان با یک شرکت مواد غذایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش باشگاه استقلال به اصلاح قرارداد آبی پوشان با یک شرکت مواد غذایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید