واگذاری زمین به سرمایه گذاران سیستان و بلوچستان با اعمال نظارت بر اجرای پروژه ها

به گزارش وبلاگ 2012، معاون گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: تسهیل شرایط واگذاری زمین به سرمایه گذاران باید با اعمال نظارت های بیشتر بر اجرای پروژه ها همراه باشد.

واگذاری زمین به سرمایه گذاران سیستان و بلوچستان با اعمال نظارت بر اجرای پروژه ها

میراث آریا: روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان، مجتبی میرحسینی امروز 7 تیرماه 1400 اظهار کرد: طی نشست با نمایندگان دستگاه های راه و شهرسازی، امور اراضی و منابع طبیعی استان در رابطه با تسهیل شرایط واگذاری زمین به سرمایه گذاران با اعمال نظارت های بیشتر بر اجرای پروژه ها تاکید شد.

معاون گردشگری سیستان و بلوچستان اضافه نمود: برای فعالیت در بخش های مختلف صنعتی، پیش بینی مکان مناسب به منظور اجرای پروژه اهمیت ویژه ای دارد و تعارضات موجود در زمین قابل واگذاری و ارزش مالی و خدماتی زمین دارای صندلی مهمی در حوزه گردشگری است.

او گفت: تصمیمات مربوط به سرمایه گذاری در حوزه گردشگری در بخش ها و نواحی مختلف تمدنی سیستان و بلوچستان با شناخت دقیق از شرایط و شرایط زیرساخت ها حاصل می گردد که در این میان از جمله دغدغه های سرمایه گذاران زمین مناسب برای اجرای طرح های گردشگری است.

میرحسینی بیان نمود: ایجاد شفافیت در موضوع واگذاری زمین نه تنها برای سرمایه گذاران بلکه برای مردم عادی هم مطالبه ای ایجاد نموده که زمین های عمومی به چه صورتی در اختیار سرمایه گذاران قرار داده می گردد تا در فرایند این واگذاری حقی از آنها ضایع نگردد و بدانند که با اعمال نظارت های سخت گیرانه از هر گونه سوء استفاده ای جلوگیری خواهد شد.

معاون گردشگری سیستان و بلوچستان اضافه نمود: حمایت از سرمایه گذاری در 6 جهت گردشگری استان برای ایجاد و تکمیل زیرساخت های گردشگری از اولویت های اداره کل به منظور تسهیل شرایط سرمایه گذاری با همکاری دستگاه های مربوطه است.

او گفت: نظارت های تلفیقی هم قبل و بعد از واگذاری زمین برای اجرای طرح های گردشگری به وسیله دستگاه های ناظر انجام خواهد شد.

منبع: توریسم آنلاین

به "واگذاری زمین به سرمایه گذاران سیستان و بلوچستان با اعمال نظارت بر اجرای پروژه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واگذاری زمین به سرمایه گذاران سیستان و بلوچستان با اعمال نظارت بر اجرای پروژه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید