شرایط کیفی هوای هرمزگان برای گروه های حساس ناسالم است

به گزارش وبلاگ 2012، خبرنگاران/هرمزگان مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان گفت: شرایط کیفی هوای استان هرمزگان برای گروه های حساس ناسالم است.

شرایط کیفی هوای هرمزگان برای گروه های حساس ناسالم است

حبیب مسیحی تازیانی در گفت وگو با وبلاگ 2012، اضافه نمود: افراد مبتلابه بیماری های قلبی یا ریوی و سالمندان و بچه ها باید فعالیت های طولانی مدت و سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

وی اظهار داشت: میزان شاخص کیفی هوا AQI ناشی از ذرات با سایز 2.5 میکرون در شهرستان بندرعباس در یک ساعت گذشته برابر با 142 است، بر این اساس شرایط کیفی هوا در آن شهرستان ناسالم برای گروه های حساس است.

مسیحی ادامه داد: در دستورالعمل احتیاطی در مواقعی که شاخص آلودگی هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس نیز افراد مبتلابه بیماری های قلبی یا ریوی و سالمندان و بچه ها باید فعالیت های طولانی مدت و سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

وی افزود: میزان شاخص کیفی هوا AQI ناشی از ذرات با سایز 10 میکرون در آن شهرستان خمیر در یک ساعت گذشته برابر با 179 است، بر این اساس شرایط کیفی هوا در آن شهرستان ناسالم اعلام می گردد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان اعلام کرد: در دستورالعمل احتیاطی در مواقعی که شاخص آلودگی هوا در شرایط ناسالم است، افراد باید فعالیت های طولانی مدت و سنگین خارج از منزل را کاهش دهند. میزان شاخص کیفی هوا AQI ناشی از ذرات با سایز 10 میکرون در آن شهرستان جاسک در یک ساعت گذشته برابر با 107 است و بر این اساس شرایط کیفی هوا در آن شهرستان، ناسالم برای گروه های حساس اعلام می گردد.

وی اظهار داشت: طبق دستورالعمل احتیاطی در مواقعی که شاخص آلودگی هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس، افراد مبتلابه بیماری های قلبی یا ریوی و سالمندان و بچه ها باید فعالیت های طولانی مدت و سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شرایط کیفی هوای هرمزگان برای گروه های حساس ناسالم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط کیفی هوای هرمزگان برای گروه های حساس ناسالم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید