وعده سازمان لیگ عملی نشد ، بدون بلیت آمدند؛ سرجای خود ننشستند

به گزارش وبلاگ 2012، قرار بود در لیگ سال جاری تماشاگران روی جایگاه خود بنشینند و کسی هم بدون بلیت وارد نشود اما این وعده دست کم در استادیوم آزادی محقق نشد

وعده سازمان لیگ عملی نشد ، بدون بلیت آمدند؛ سرجای خود ننشستند

چند تماشاگر بازی پرسپولیس و پاری جنوبی، به خبرنگار ایسنا که در استادیوم آزادی بود، گفتند که یا بلیت ندارند و یا هنگام خرید هیچ شماره صندلی ای برای آن ها معین نشده است. یکی از آن ها گفت: من صبح روز بازی بلیت خریدم. بار اول ناموفق بود و از سایت خارج شدم. دفعه دوم که پرداخت موفقیت آمیز بود روی مشاهده بلیت کلیک کردم اما بلیتی به من نشان نداد. به استادیوم رفتم و یک ساعت و نیم به خاطر خرابی گیت ها معطل شدیم. بعد از بازی شدن گیت ها هیچ کس از ما بلیت و کارت ملی نخواست و خیلی راحت داخل شدیم. در زمان خرید بلیت، شماره صندلی و صندلی را انتخاب کردیم اما بعد از پرداخت بلیتی نشان داده نشد که روی آن شماره صندلی درج شده باشد.

یکی دیگر از تماشاگران که در قسمت صندلی استادیوم نشسته بود شرح داد: من از ساعت 8 تا 15 هر کاری کردم تا بلیت بخرم نمی شد چون سایت پیام می داد که بلیت ها رزرو هستند. از ساعت 15:30 مشکل حل شد. دو بلیت خریدم ولی در استادیوم هیچ کس هیچ چیزی را آنالیز نکرد و ما بر اساس شماره صندلی ننشسته ایم چون اصلا چنین چیزی نداریم.

طرفدار دیگری که از ورود به قسمت صندلی شادمان بود تعریف کرد: من بلیت پشت دروازه خریدم اما الان در قسمت صندلی نشسته ام. جایی که برای بنده خدایی است که 25 هزار تومان پول داده و من 10 هزار تومان. اینجا هیچی سر جای خودش نیست. کارت ملی هم از ما نخواستند. یکی دم در می گفت که چهار بار بلیت خریده ولی الان باید در قسمت پشت دروازه بنشیند چون صندلی پر می گردد.

چهارمین طرفداری که در خصوص خریدن بلیت صحبت کرد از نحوه بلیت فروشی بسیار ناراضی بود. او گفت: از ساعت 8 صبح تا 15 در سایت بودم. در این مدت 3 بار پول از حسابم کم شد اما آخر سر هم ثبت نشد. الان هم که نگاه می کنم هنوز رنگش بنفش است، این یعنی هنوز ثبت نشده است. من بدون بلیت آمدم. فکر می کنم همه همینطوری وارد استادیوم شدند.

یکی دیگر از طرفداران می گفت 2 سال است که بدون بلیت به استادیوم می آید و امروز هم این کار را نموده است. او به شوخی می گفت که ژن خوب است.

افراد دیگری هم بودند که در پاسخ به این سوال که آیا براساس شماره روی بلیت سر جای خود نشسته اند یا خیر یا ابراز بی اطلاعی می کردند یا می گفتند بدون بلیت به استادیوم آمده اند.

ساعاتی قبل از آغاز مسابقه هم گیت های ورودی استادیوم خراب شده بودند و همین موضوع باعث اعتراض طرفداران شد.

این اتفاقات در حالی افتاد که مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ تاکید زیادی روی نشستن تماشاگران روی صندلی ها بر اساس شماره های درج شده روی بلیت ها دارند. به نظر می رسد اجرایی کردن این قبیل مسائل احتیاج به نظارت بسیار جدی تری دارد و با حرف زدن و دستورهای به ظاهر جدی کاری انجام نمی گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "وعده سازمان لیگ عملی نشد ، بدون بلیت آمدند؛ سرجای خود ننشستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وعده سازمان لیگ عملی نشد ، بدون بلیت آمدند؛ سرجای خود ننشستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید