کریمی از شکست خوردن نترسد، صحبت های الکنو درست بود

به گزارش وبلاگ 2012 ولادیمیر الکنو سرمربی تیم ملی در نشست خبری خود عنوان نمود که قول کسب سهمیه المپیک کار مربیان شارلاتان است اما من تمام کوشش خود را برای رسیدن به آرمان فدراسیون انجام خواهم داد.

کریمی از شکست خوردن نترسد، صحبت های الکنو درست بود

همچنین الکنو تاکید نمود: بازیکنانی مانند جواد کریمی و امیرحسین اسفندیار اگر بر روی مسائل ذهنی خود کار نمایند آینده ای درخشان خواهند داشت.

بهنام محمودی در مصاحبه با وبلاگ 2012، درباره صحبت های الکنو گفت: الکنو مربی با هوش و با تجربه ای است. جواد کریمی جزو آینده والیبال ایران است و احتیاج به کسب تجربه دارد. بازی در لیگ بلژیک به او و اسفندیار یاری کرد و آنها باید در تیم هایی بازی نمایند که شرایط بهتری دارند. این دو بازیکنان جوان و آینده داری هستند و هیچ کوششی بی نتیجه نخواهد ماند.

عضو کمیته فنی فدراسیون والیبال ادامه داد: کریمی باید کوشش کند و از شکست و خط خوردن در تیم ملی نترسد. گاهی بازیکن ممکن است در شرایطی دچار مشکل گردد و از نظر ذهنی آماده نباشد اما می تواند به شرایط ایده آل بازگردد. محمودی درباره بخش دیگری از صحبت های الکنو و اینکه قول کسب سکو نداده است، گفت: طبیعی است الکنو از مربیان تراز اول جهان به شمار می رود و هیچ مربی تراز اولی قول کسب سکو نمی دهد. انسان ها کوشش می نمایند و نتیجه بر اساس کوشش و ظرفیت تیم حاصل می گردد. سرمربی تیم ملی والیبال حرف درستی زده است.

محمودی در انتها درباره تناقض صحبت های داورزنی و الکنو درباره کسب سکوی المپیک گفت: فکر نمی کنم داورزنی چنین صحبتی نموده باشد چرا که او مدیر با تجربه ای است. ظرفیت والیبال را می شناسد. شاید منظور او کوشش برای رسیدن به هدف بوده و این با قول دادن متفاوت است. امیدوارم تیم ملی در مسابقات پیش رو نتایج خوبی کسب کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کریمی از شکست خوردن نترسد، صحبت های الکنو درست بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریمی از شکست خوردن نترسد، صحبت های الکنو درست بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید