کلوزه تصمیم خود را برای آینده اش در لاتزیو اظهار داشت

به گزارش وبلاگ 2012، خبرنگاران: مهاجم آلمانی آبی پوشان پایتخت ایتالیا به اخباری که اخیراً راجع به آینده وی در این تیم منتشر شده اند، واکنش نشان داد و برنامه خود را برای ادامه دوران بازیگری اش گفت.

کلوزه تصمیم خود را برای آینده اش در لاتزیو اظهار داشت

به گزارش وبلاگ 2012، میروسلاو کلوزه به شایعاتی که از جدایی وی از لاتزیو حکایت داشته اند انتها داد و خاطرنشان کرد که میخواهد یک فصل دیگر هم در میان آبی پوشان شهر رم بماند. کلوزه 37 ساله که در فصل اخیر با زدن 13 گل بهترین گلزن لاتزیو در سری A بود، یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد و می خواهد تا انتها آن در پایتخت ایتالیا بماند.

وی در واکنش به شایعاتی که درباره آینده اش مطرح شده است در پیامی برای طرفداران در صفحه باشگاه لاتزیو در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت: بازی برای یک فصل دیگر در لاتزیو، تصمیمی است که آن را از صمیم قلب گرفته ام. من و خانواده ام اینجا در شهر رم و لاتزیو روزهای خوبی را سپری می کنیم. طرفداران لاتزیو حیرت آورند و هر روز عشق و اشتیاق خود را نسبت به این تیم نشان می دهند. آنها واقعاً بی نظیرند.

کلوزه در ادامه نوشت: من همچنین می خواهم حمایتم را از سرمربی مان (استفانو پیولی) اعلام کنم، کسی که شخصیتی خاص دارد و برای باشگاه چهره ای مثبت ساخته و راه پیروزی را به ما نشان داده است.

1

منبع: تسنیم

به "کلوزه تصمیم خود را برای آینده اش در لاتزیو اظهار داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلوزه تصمیم خود را برای آینده اش در لاتزیو اظهار داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید