اخبار سیاسی

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت اطلاع داد؛ ایران رتبه دار فراوری علم در سال 2018

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت : ایران رتبه اول کشورهای منطقه و بر اساس ISI رتبه 15 فراوری علم جهان را در سال 2018 به خود اختصاص داده است.

27 خرداد 1398

بلغارستان می خواهد به ایران نزدیک گردد

بلغارستان از ایران درخواست کرد روابط محبت آمیز دو کشور به همکاری های دو جانبه تبدیل گردد. معاون وزیر گردشگری بلغارستان گفت: دو کشور برای این تغییر راه سختی در پیش دارند و باید کارهای زیادی به خاطر آن انجام دهند.

22 خرداد 1398

وزیر خارجه لهستان: ایران را به نشست ورشو دعوت نکردیم، روسیه در نشست شرکت نمی کند

وزیر امور خارجه لهستان از عدم دعوت نمایندگان ایران و روسیه به نشست ضد ایرانی ورشو اطلاع داد.

10 خرداد 1398

جنگ احزاب سیاسی ایالات متحده در توییتر ، الکساندرا اوکازیو به دموکراتهای کنگره آمریکا رمز و راز موفقیت توییتری را می آموزد

الکساندرا اوکازیو جوان ترین نماینده کنگره آمریکا میخواهد به همکارانش تاثیر شبکه های اجتماعی و به ویژه توییتر را در موفقیت آموزش دهد.

8 خرداد 1398

8200 میلیارد تومان برای خطوط، ناوگان و ایستگاه های راه آهن

براساس لایحه بودجه سال 1398 سه طرح بهسازی، نوسازی و نگهداری خطوط راه آهن، بهسازی ناوگان راه آهن و نیز بهسازی و نوسازی ایستگاه های راه آهن به ترتیب با اعتباراتی معادل 3200 میلیارد تومان، 4300 میلیارد تومان و 700 میلیارد تومان تا سرانجام سال 1400 سرانجام می یابد.

6 خرداد 1398

فازین افرز: آمریکا ممکن است با سه بحران هسته ای روبرو گردد

نشریه فارین افرز با انتقاد از سیاست خارجه آمریکا مدعی شد که این کشور ممکن است با سه بحران هسته ای روبرو گردد که یکی از آن ها ایران است.

4 خرداد 1398

لاریجانی از احمد ناطق نوری عیادت کرد

به گزارش خبرنگاران، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به همراه تعدادی از نمایندگان مجلس ظهر امروز(دوشنبه) از احمد ناطق نوری نماینده هفت دوره مجلس عیادت کرد.

26 اردیبهشت 1398

پیامک از شما کاشت درخت از ما

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج از اجرای طرح پویش کاشت درخت در فضاهای خالی شهر اطلاع داد.

25 اردیبهشت 1398

کارمند گمرک تعلیق نشده است، حضور بهنیا در محل کار

به گزارش خبرنگاران، انتشار کلیپی از درگیری لفظی یک نماینده مجلس با کارمند گمرک، طی هفته گذشته حواشی زیادی در فضای مجازی و به تبع آن در مجلس به وجود آورد.

22 اردیبهشت 1398

شوراهای اسلامی به رشد خودباوری و مطالبه گری مردم یاری نمایند

به گزارش خبر گزاری مهر، محمدعلی شجاعی با اشاره به این که اعضای شوراهای اسلامی وکیل منتخب مردم و مورد توجه قانون هستند، اظهار کرد: شوراها باید به دور از سیاست بازی و حب و بغض شخصی از ظرفیت های قانونی خود برای جلب رضایت مردم و حل مسائل وکلای خود بهره گیرند.

19 اردیبهشت 1398

عوارض برق 2 درصد افزایش یافت

معاون وزیر نیرو از افزایش دو درصدی منابع عوارض برق اطلاع داد و گفت: هیات دولت با پیشنهاد وزیر نیرو مبنی بر افزایش منابع عوارض برق از هشت به 10 درصد موافقت کرد و این موضوع به تصویب رسید.

1 اردیبهشت 1398

واکنش مکرون به توئیت های انتقاد آمیز ترامپ

ایرنا نوشت: رئیس جمهوری فرانسه در واکنش به توئیت های ترامپ در انتقاد از پیشنهاد وی برای تشکیل ارتش اروپایی مستقل، گفت که پاریس متحد آمریکا است نه کشور دست نشانده واشنگتن.

14 فروردین 1398

سلبریتی ها به نهضت غلط ننویسیم ملحق شوند

یک دانشیار می گوید: یکی از بهترین روش ها برای جلوگیری از غلط نویسی و یاری به زبان فارسی این است که از سلبریتی ها که دنبال کنندگان زیادی در صفحات مجازی شان دارند بخواهیم تا به نهضت غلط ننویسیم ملحق شوند و هم خودشان درست بنویسند و هم با ویدوئوهایی درست...

10 فروردین 1398

ایران خواهان محکومیت تحریم های غیرقانونی آمریکا از سوی سازمان ملل شد

نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در نامه ای به دبیرکل سازمان ملل متحد با اشاره به تحریم های غیرقانونی و یکجانبه آمریکا در 14 آبان 1397 خواستار اقدام دسته جمعی سازمان ملل متحد و اعضای جامعه بین المللی در مقابله با این تحریم ها شد.

29 اسفند 1397

نرخ ویزیت سلیقه ای در مطب ها، تعرفه هایی که رعایت نمی گردد

به گزارش خبرنگاران، در رفت و آمد به مطب پزشکان در نقاط مختلف شهر تهران و البته کلانشهرهای کشور، متوجه این واقعیت می شویم که تعرفه های مصوب بالا و پایین می گردد. بطوریکه نرخ ویزیت یک پزشک متخصص در نقطه ای پایتخت، با همان پزشک متخصص در گوشه ای دیگر از شهر،...

28 اسفند 1397

منطقه 17 خرمشهری در دل تهران

رییس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر وجود محرومیت های بسیار در منطقه 17 و لزوم رسیدگی به سرانه های این منطقه، گفت : منطقه 17 خرمشهری در دل تهران است که باید سرانه های آن توسعه پیدا کند.

16 اسفند 1397

اجلاسیه سراسری خانه های مطبوعات در ساری شروع بکار کرد

به گزارش خبرنگاران، اجلاسیه سراسری خانه های مطبوعات و رسانه های کشور صبح پنجشنبه با حضور روسا و نایب رئیسان خانه های مطبوعات کشور در ساری شروع به کار کرد.

4 اسفند 1397

حق آبه سمنان در سد فینسک و روزیه رعایت گردد، کمبود آب مهمترین چالش

به گزارش خبرنگاران، احمد همتی عصر پنج شنبه در نشست کارگروه سازگاری با کم آبی استان سمنان با حضور وزیر نیرو به میزبانی سالن مدیریت استانداری بابیان اینکه حق آبه سمنان در سد فینسک و روزیه مورد توجه وزارت نیرو واقع گردد، ابراز داشت: سمنان باوجود دارا بودن...

6 بهمن 1397

شروع ثبت ملی اطلاعات پرستاران در سامانه صلاحیت حرفه ای

به گزارش خبرنگاران، مریم حضرتی، گفت: با توجه به مصوبه شورای صدور پروانه صلاحیت حرفه ای در جهت جمع آوری اطلاعات دقیق و به روز کادر پرستاری در تمام بخش های کشور، برنامه ثبت ملی اطلاعات پرستاران و گروه های وابسته شامل همکاران پرستار، اتاق عمل، هوشبری، فوریت...

5 بهمن 1397

آبه از برنامه ریزی برای سفر به چین در ماه اکتبر اطلاع داد

نخست وزیر ژاپن که به ولادیووستوک سفر نموده پس از دیدار با رییس جمهور چین امروز (چهارشنبه) اعلام نمود، آنها توافق کردند تا برنامه ریزی های لازم را برای سفر وی به پکن در ماه اکتبر انجام دهند؛ اقدامی که تازه ترین نشانه از بهبود روابط میان این دو کشور محسوب...

5 دی 1397
تعداد: (27)